Wesele Nowa Sól - Sale weselne

4.77 / 5 z 31 opinii
wyróżnione lokale

Lokale weselne z miasta Nowa Sól

Wyników: 3

Zajazd we Młynie

Nowa Sól

Zajazd we Młynie to oryginalne miejsce na eventowej mapie Polski. Zapraszamy do organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych.

W naszym menu figurują najsmaczniejsze i odpowiednio wyselekcjonowane dania tradycyjnej kuchni polskiej uszlachetnione w najnowsze trendy światowej sztuki kulinarnej.

Liczba miejsc 130

Restauracja "Retro"

Nowa Sól

Restauracja "Retro" to artystyczne podejście do tradycyjnej polskiej kuchni oraz najwyższa jakość obsługi klienta. Organizujemy wesela do 90 osób, imprezy okolicznościowe oraz szkolenia. Zapraszamy!

W "Retro",kuchnia jest sztuką potraktowania najprostszych produktów i tradycyjnych potraw z artystyczną fantazją. .

  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 90

Hotel i restauracja "Złoty Łan"

Nowa Sól

Hotel i restauracja "Złoty Łan" to kompleksowa organizacja i obsługa wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Kuchnia serwuje pyszne dania w każdej z trzech sal, które są dostępne do wyboru ...

Zapraszamy Państwa do zorganizowania wyjątkowych imprez okolicznościowych w Hotelu Złoty Łan

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 110

Przyjęcia weselne Nowa Sól - nasz przewodnik

Dekoracje sali weselnej mogą być skromne i ograniczać się do delikatnych girland lub być bardziej unikatowe, jak np. mnóstwo balonów z helem kołyszących się tuż pod sufitem. Efekt końcowy zależy w dużej mierze od upodobań pary młodej, jednak warto pamiętać, że już sam wygląd sali - a więc kolorystyka, design i oświetlenie - odgrywa tutaj kluczową rolę.

Dostępny budżet to bardzo istotna kwestia podczas wyboru jakiejkolwiek usługi związanej z organizacją przyjęcia weselnego. Podczas wynajmu lokalu cena nie powinna być jednak jedynym czynnikiem przekonującym. Aby wszystko wyszło perfekcyjnie, nowożeńcy muszą brać pod uwagę wiele istotnych kwestii. Po pierwsze, w przypadku dwudniowej zabawy, nie należy poprzestawać na ofercie jednego czy dwóch hoteli. Warto porównać kilka ośrodków, aby zapewnić gościom jak najlepsze standardy noclegu, i to w korzystnej cenie. Warto również zwrócić uwagę na lokalizację obiektu. Restauracje, domy przyjęć czy hotele znajdujące się w centrum Nowej Soli nie sprawią kłopotu z dojazdem nawet tym, którzy nie dysponują własnym samochodem. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby przyjęcie odbyło się w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, warto zorganizować autokar, który przetransportuje wszystkich gości. Należy zaplanować wynajęcie ekipy filmowców, którzy utrwalą na filmie nasz najważniejszy dzień w życiu (zobacz więcej).

W Nowej Soli znajdziemy mnóstwo lokali. Miasto oferuje zarówno przestronne sale, cechujące się wyszukanym wystrojem, jak i skromne, niewielkie obiekty, utrzymane w swojskim klimacie. Bez problemu można tu zorganizować zarówno huczne wesele na ponad sto osób, jak i kameralne przyjęcie dla około dwudziestu gości.

Dobrym pomysłem będzie wynajem restauracji mieszczącej się na Rynku. Znajdująca się tu roślinność i dużych rozmiarów fontanna cieszą oko każdego zwiedzającego. Możemy również zdecydować się na lokal położony blisko zabytkowej kamienicy przy alei Zjednoczenia, która charakteryzuje się ciekawą architekturą.