typ: Hotel na wesele, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Susz

Zajazd w Chełmżycy

Zajazd w Chełmżycy oprócz otaczającej zieleni, ciszy i spokoju oferuje Państwu możliwość odpoczynku i spożycia posiłku podczas wyczerpującej podróży. Posiadamy dwie oddzielone szkłem sale bankietowe zdolne pomieścić ponad 300 osób oraz salę taneczną.

Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie oraz fachowa i miła obsługa umożliwia organizowanie wszelkiego rodzaju imprez, takich jak:
- wesela
- chrzciny
- komunie
- stypy
- bankiety
- szkolenia
- imprezy integracyjne, konferencje oraz spotkania biznesowe

Menu bankietowe jest każdorazowo ustalane na indywidualne życzenie klienta.

Oferujemy 10 pokoi 2-osobowych z przepięknym widokiem na jezioro, każdy wyposażony w stały dostęp do Internetu oraz łazienkę. Cena pokoju to 80 zł za dobę.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Chełmżyca, Iława, Prabuty, Kisielice, Radomek, Rudzienice
Facebook
Zajazd w Chełmżycy
Wasza ocena:
4.71   |  głosów: 28

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-12-27
W te Swięta robiłam chrzciny w tej restauracji a dokładnie barze. Umowę podpisywałam miesiác wcześniej z manager Panem Markiem ktòry tam pracuje. W lokalu tym były już jedne chrzciny zamówione ale ów menadżer zaproponował mi na tej sali ale że sale sà poddzielone na dwie połowy . ZAPEWNIAŁ mnie ze jedną i drugą stroną siè nie widzą. Ze każdą ze stron na swoje wejście swoje łazienki że nie będą przechodzić na naszà stronę goście z drugich chrzcin. W dniu chrzcin okazało się zupełnie inaczej. ŚCIANY która miała odgradzać w ogóle nie było wejście wspólne. Goście z drugich imprezy żeby przejść do łazienki musieli przechodzić przez naszą salę. Dzieciaki z drugiej sali latały po naszej sali ganiały się u nas pod stołami. PAnował wielki hałas. Uważajcie na tego pana . Bierzcie wszystko na piśmie żeby dochodzić swoich praw jedno mówi drugie robi.