typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Lubasz

Zajazd Meteor

Zajazd Meteor - Lubasz

Budynek został wybudowany i oddany do użytku w roku 1911. Dnia 29.04.1997, po remoncie, adoptowany na restaurację i bazę noclegową Zajazd METEOR. W dziesiątą rocznicę działalności otworzony został plac zabaw oraz tzw. "Grzybek" - taras przyszłej nowej sali.
Od czasu funkcjonowania, w restauracji oraz prowadzonej działalności noclegowej, odbyły się niezliczone przyjęcia weselne, komunie, pogrzebowe, okolicznościowe oraz chrzty, zabawy i inne.

Zajazd METEOR położony jest na skraju Puszczy Noteckiej, która będąc największym w Europie zwartym kompleksem leśnym. pozytywnie wpływa na mikroklimat całej okolicy.

Organizacja imprezy okolicznościowej to zawsze duże wyzwanie, jednak u nas mogą Państwo bez zbędnych formalności zoorganizować nawet dużą imprezę (130 osób) lub kameralne przyjęcie dla grona przyjaciół. Klimatyzacja zainstalowana w naszych pomieszczeniach gwarantuje komfort samopoczucia przez cały rok.

Organizujemy:
- przyjęcia weselne
- bankiety
- komunie
- przyjęcia okolicznościowe
- oraz wiele innych

Oferujemy usługi hotelowe dla osób chcących zatrzymać się na jeden lub kilka dni. Zajazd posiada 15 pokoi z łazienkami oraz TV.

Na naszym parkingu każdy znajdzie miejsce dla swoich "czterech kółek". Posiadamy dwa bardzo wygodne i pojemne parkingi. Jeden znajduje się przed Zajazdem drugi tuż obok.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Czarnków, Oborniki, Ujście, Wieleń, Ciszkowo
Facebook
Zajazd Meteor
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.