typ: Restauracja, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Sicienko

Stajnia-Resturacja Gliszcz

W Stajni-Restauracji Gliszcz możecie Państwo spędzić weekend z bliską osobą, znajomymi, zorganizować najważniejszy dzień w życiu – swój ślub i wesele lub przygotować spotkanie w rodzinnym lub biznesowym gronie. W miejscu tym znajdują się trzy sale restauracyjne na 100 miejsc, w których kameralne wnętrze i bliskość kominka stwarzają doskonały klimat do spotkań.
Ciekawa i różnorodna roślinność w znajdującym się tu ogrodzie, idealnie spełnia rolę pleneru do ślubnych fotografii, a delikatny szmer strumyka oraz lustro stawu mogą stanowić magiczne tło Państwa uroczystości.

Stajnia Gliszcz, od której wszystko się zaczęło, jest miejscem dla pasjonatów koni, dla ludzi pragnących bliskości z tymi pięknymi zwierzętami. Pod okiem wykwalifikowanej kadry można pobierać naukę jazdy konnej, przejechać się bryczką, saniami, a najmłodsze pociechy mogą stawiać pierwsze kroki w kontakcie z końmi. Stajnia Gliszcz to idealne miejsce na cztery pory roku. Znajduje się tu także Gospoda „Pod Złotą Podkową” , czyli restauracja o kameralnym wystroju z tradycyjną, polską kuchnią. Obiekt dysponuje trzema salami bankietowymi , na których organizowane są imprezy okolicznościowe oraz szkolenia.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Bydgoszcz, Mrocza, Koronowo, Białe Błota
Facebook
Stajnia-Resturacja Gliszcz
Wasza ocena:
4.73   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.