typ: Restauracja, województwo: Łódzkie , miejscowość: Łódź

Restauracja Vis a Vis

Restauracja Vis a Vis - Łódź


Restauracja Vis a Vis to zabytkowe, pofabryczne wnętrza, które zaadaptowane zostały w taki sposób, by połączyć to, co najlepszego oferuje fabrykancka, postindustrialna strona obiektu z obecnymi trendami.
Dla tych z Państwa, którzy chcieliby urządzić u nas wesele lub inną imprezę okolicznościową Vis a Vis zmienia swój wystrój na bardziej wieczorowy, tak by odpowiadał charakterowi uroczystości. Podczas tych imprez oferujemy pełną obsługę kelnerską, wykwintne menu oraz nastrojową atmosferę.


W zależności od charakteru planowanej przez Państwa uroczystości dostosowujemy powierzchnię restauracji do oczekiwanej liczby gosci. Dzięki systemowi mobilnych ścian możemy przyjąć do 120 osób w jednej dużej sali co jest niewątpliwym atutem przy organizacji przyjęcia weselnego.

Restauracja Vis a Vis to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W zabytkowych, pofabrycznych wnętrzach nowoczesność splata się z klimatem Starej Łodzi.
Odzwierciedla się to także w menu oraz sposobie obsługi klientów.

 

Wesela, imprezy okolicznościowe, obsługa konferencji to nasza specjalność.
Na codzień polecamy także nasz lunch bar
.

 

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-10-17
Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce - jedzenie rewelacyjne ( m.in. genialny żurek), na naszą prośbę sala została udekorowana w sposób klasyczny i elegancki - efekt był świetny, jeśli ktoś nie lubi barokowego natłoku weselnych ozdób, będzie zachwycony. Wspaniali właściciele, którzy przez cały czas przygotowań chętnie słuchali naszych opinii i propozycji.Cena bardzo korzystna w stosunku do jakości oferowanych usług.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa łódzkiego

Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach

Łódź

Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach zaprasza wszystkie Młode Pary w progi tego wyjątkowego obiektu, aby skorzystać z usług wykwalifikowanej załogi, która przygotuje Wasze wspaniałe przyjęcie weselne!

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 240

Lustrzany Pałac

Kruszów

Lustrzany Pałac - profesjonalizm i jakość na Twoim weselu! Zorganizuj u nas swoje wesele, a stanie się ono wyjątkowe i zapadnie w pamięć wszystkich zgromadzonych gości.

Restauracja Staropolska Soplicowo

Łódź

Restauracja położona jest w świetle przepięknego ogrodu, otoczonego wiklinowym płotem, co daje gwarancję intymności. W ogrodzie można również zorganizować grilla.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja