typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Koszyce Wielkie

Restauracja Pro Publico

Restauracja Pro Publico - Koszyce Wielkie

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 3 sale i zadaszony ogródek letni mieszczące w sumie 17 stolików z 70 miejscami siedzącymi. Sale wyposażone w sprzęt do prowadzenia konferencji, dwa ekrany oraz zawsze dostępny dla Państwa obszerny ogród.
Wszystko to sprawia, że nasza restauracja to idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich, firmowych, a także bankietów i przyjęć okolicznościowych.

Zapraszamy Państwa do rodzinnej restauracji o pięknym, przytulnym wnętrzu, które dopracowaliśmy na przestrzeni lat funkcjonowania. Hasłem przewodzącym naszej działalności jest: „Miejsce przyjazne rodzinie” gdzie w miłej atmosferze spędzą Państwo czas z rodziną, a dzieci znajdą miejsce do bezpiecznej zabawy. Restaurację Pro Publico wyposażyliśmy w szereg udogodnień tj. krzesełka do karmienia, kącik zabaw dla dzieci, pokoik do przewijania i karmienia oraz plac zabaw zlokalizowany w obszernym ogrodzie.

Nasi Goście tu zasmakują tradycyjnych i smacznych dań przygotowywanych na bazie świeżych produktów. Naszą kuchnię wyróżnia sezonowość produktów oraz zmienność serwowanych potraw. Jednak w menu oprócz dań obecnych na stałe, można odnaleźć ciekawe propozycje Szefa Kuchni, potrawy wykonane z aktualnie dostępnych na lokalnych targach i bazarach produktów- głównie świeżych warzyw i owoców.

Staramy się także wspierać rodzimych wytwórców dlatego nasi Goście znajdą u nas szeroki wybór piw- również smakowych, z wszystkich regionów Polski.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Brzesko, Bochnia, Dębica, Żabno, Dąbrowa Tarnowska, Skrzyszów
Facebook
Restauracja Pro Publico
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.