typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Konstancin-Jeziorna

Restauracja Mezzo

Restauracja Mezzo - Konstancin-Jeziorna

Restauracja Mezzo jest wyjątkową restauracją znajdującą się wśród Konstancińskiego starodrzewia niedaleko Tężni. Mezzo jest wyjątkową restauracją łączącą w unikalny sposób najlepsze aspekty kuchni, wystroju oraz serwisu.
„Mezzo“ czyli „środek“ jest znalezieniem balansu między prostotą, a wyrafinowanym stylem. Przytulne, a zarazem wyrafinowane miejsce dzięki eleganckim, nowoczesnym wnętrzom w pięknie odrestaurowanej zabytkowej willi z tarasem. Usytuowana zaledwie 100 m od zabytkowego Kościoła jest idealnym miejscem na przyjęcia weselne.

Przyjazny a jednocześnie profesjonalny serwis sprawia, że goście czują się w Mezzo wyjątkowo. Dzięki urokom włoskiej kuchni, atmosferze i towarzystwie swoich przyjaciół i rodzin, celebrują uroki życia.
Przepiękny rozbudowany taras, eleganckie meble, stare drzewa nadają miejscu niepowtarzalnego uroku. W kuchni jest to fuzja tradycyjnych receptur włoskich z nowoczesnymi trendami, jest to prostota najlepszych włoskich smaków, oryginalnych produktów z wyszukaną prezentacją i kreatywnością szefa kuchni. Od dań przyrządzanych w duchu slowfoodu, przez najwyższej jakości steki sprowadzane prosto z Włoch, do różnorodnych sałatek i pizzy pieczonej w piecu opalanym drewnem, dania Mezzo zadziwiają pełnią smaku i oryginalnością.
W 2010 twórcy Mezzo zostali nagrodzenie prestiżową nagrodą "Best of Warsaw 2010" przez czytelników Warsaw Insider w kategorii "Newcomer".
U nas odbyło się wiele przyjęć weselnych w różnych formach-od oficjalnego przyjęcia obiadowego zakończonymi tańcami do rana, do przyjęcia w formie popołudniowego cocktail party w ogrodzie.

Zawitało do nas na przyjęcia wiele obcokrajowców m.in. American Friends of Warsaw przyjęcie (100 osób), Orange Bal- Doroczny Bal Z Ambasadorem z okazji urodzin Królowej Holenderskiej (80 osób) oraz na przyjęcia cateringowe dla międzynarodowych koncernów m.in. Oriflame, Coca-Cola, MAC Cosmetics.

Wesele od 150 zł za osobę.

Zapraszamy

 

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Mezzo
Wasza ocena:
4.86   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.