typ: Dwór i Pałac, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Karpniki

Pałac Dębowy

Pałac Dębowy - Karpniki

Pałac Dębowy jest dziewiętnastowieczną rezydencją, która zaszyta jest wśród zieleni 12 hektarowego parku i jest położona w samym sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Pałac został odrestautowany i przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających Gości. Do użytku został oddany w grudniu 2007 i stanowi bazę dla osób poszukujących ciszy, spokoju oraz odrobiny luksusu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 stylowo wyposażonych pokoi z komfortowymi łazienkami. Każdy pracownik Pałacu Dębowego dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w tym niesamowitym miejscu był niezapomniany.

Pałac Dębowy jest idealnym miejscem na romantyczne i kameralne wesele. Ta zabytkowa rezydencja stanowi wymarzoną scenerię dla tak wyjątkowego dnia, jakim jest dzień zaślubin. Wysłuchamy uważnie życzeń i zorganizujemy je zgodnie z Państwa sugestiami, tak aby przyjęcie weselne było spełnieniem marzeń i zapadło Państwu oraz Państwa Gościom na długo w pamięci

Potrawy weselne powinny być tak samo wyjątkowe i niepowtarzalne jak dzień zaślubin, dlatego szef kuchni Pałacu Dębowego skomponuje na ten dzień menu, odzwierciedlające Państwa oczekiwania. Bez względu na to, czy gustują Państwo w tradycyjnych staropolskich potrawach, czy też preferują zestawienia kuchni Fusion, będziemy zaszczyceni pomocą w zorganizowaniu weselnego stołu.

Mogą Państwo oczekiwać z naszej strony pełnego wsparcia podczas organizacji wszelkich dodatkowych usług związanych z organziacją wesela!

 

 

Galeria zdjęć

Facebook
Pałac Dębowy
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.