O serwisie


Serwis www.lokale-wesele.pl prezentuje Państwu aktualną bazę Hoteli, Restauracji, Domów Weselnych oraz Dworów i Pałaców z całej Polski organizujących przyjęcia weselne.

Serwis należy do Grupy Portali Weselnych, nr 1 w rankingu wybranych witryn z kategorii Ślub i Wesele w Polsce (Raport GEMIUS S.A. listopad 2010). Także badania przeprowadzone przez firmę GO ONLINE, które mówią, że serwis Lokale-wesele.pl znajduje się na pierwszym miejscu jako najbardziej znany serwis o tematyce weselnej w Polsce.

Miesięcznie odwiedza nas ponad 100 000 unikalnych użytkowników, co czyni nas niekwestionowanym Liderem na polskim rynku serwisów tego typu. W lipcu 2011 roku wdrożyliśmy niezależny system statystyk stat365.pl, który w rzetelny i przystępny sposób prezentuje skuteczność zamieszonych u nas ofert.

Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce, aktualnej bazy lokali specjalizujących się w organizowaniu przyjęć weselnych. Posiadamy prawie 4 600 ofert, co czyni nas największym tego typu serwisem w Polsce.

www.lokale-wesele.pl
Z nami masz wybór.