typ: Hotel na wesele, województwo: Podlaskie, miejscowość: Tykocin

Kiermusy Dworek nad Łąkami

W otulinie Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego umiejscowiony jest Dworek nad Łąkami Kiermusy, zwany „Ostoją żubra i tradycji szlacheckiej”. Kiermusiańskie włości to kompleks historyczno - wypoczynkowy, który składa się z kilku obiektów o niespotykanym na taką skalę charakterze.
 

W skład kompleksu wchodzą Dworek, Jantarowy Kasztel, Karczma Rzym, Dworskie Czworaki i Domek Rasputina (ilość miejsc noclegowych 118). Wszystkie budowle wzrastały w oparciu o przekazy architektoniczne naszych przodków – z drewna i kamienia, zaś przedmioty wypełniające wnętrza mają dużą wartość historyczną i muzealną, łącząc w sobie luksus z wyrafinowaną prostotą.
 

Od kilkunastu lat Kiermusy specjalizują się w organizowaniu wypoczynku grupom zorganizowanym i gościom indywidualnym.
 

Dysponujemy sześcioma salami konferencyjno bankietowymi mieszczącymi od 15 do 100 osób, łącznie 280.
U Nas powstała pierwsza prywatna zagroda hodowlana Żubra w Polsce, która wraz z Muzeum Oręża Polskiego w Jantarowym Kasztelu uatrakcyjnia czas Gości.
Kiermusy są kompleksowo przygotowane do podjęcia każdego przedsięwzięcia w sposób, który przewyższy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Renoma obiektu jest potwierdzona w szerokich kręgach świata biznesu, usług hotelarskich i turystycznych, a także w ocenie prywatnych odbiorców.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Kiermusy Dworek nad Łąkami
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.