typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie , miejscowość: Ostrów

Hotel Rajski Ogród

Hotel Rajski Ogród - Ostrów

Cel, jaki sobie założyliśmy to stworzenie magicznego miejsca, które przeniesie naszych gości w przeszłość. Od 25 lat staraliśmy się odbudować to co zostało zniszczone przez czas oraz zaniedbanie innych. Remont trwał długo, każdy szczegół był starannie przemyślany aby wiernie odzwierciedlał oryginał.

I tak z dumą możemy zaprezentować oraz udostępniać Państwu XVI wieczny Dwór obronny wraz z ogrodem i stawami. Oferta skierowana jest do wszystkich, pragnących na jakiś czas zapomnieć o czasie teraźniejszym, zanurzyć się w stan odprężenia, rozmyślań oraz spróbować dworskiej zabawy tak jak bawili się dawniej panowie wraz ze swoimi damami.Ponad to zdecydowaliśmy się na realizację inwestycji polegającejna wybudowaniu Centrum Hotelarsko – Restauracyjnego na ponad 300 gości, w ten sposób powstał Hotel Rajski Ogród. Do dyspozycji gości oddajemy Dwór z dwoma salami, jedna mogąca pomieścić do 25 osób oraz drugą na ok. 40 gości, przydworny ogród wraz z rzeczką. Od 1 maja 2011 oddany został Hotel wraz z klimatyzowaną salą restauracyjną i oranżerią mogącą pomieścić nawet do 240 osób. Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji wiaty grillowe oraz krąg taneczny wraz ze stawem i ogrodem w ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, tym którzy chcą spędzić miłe chwile w wyjątkowym miejscu.

Posiadamy własną kuchnię, hotel wraz z 30 miejscami noclegowymi oraz własny parking.
Oferujemy także teren pod zabawy rekreacyjne takie jak: paintball, quady, ścianę wspinaczkową, park linowy,
strzelanie z łuku oraz broni pneumatycznej.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Rajski Ogród
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa podkarpackiego

Per tutti

Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nasza ofertą WESELNĄ na przyjęcia a do 120 osób. Przygotujemy dla was każda imprezę okolicznościową.

  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Restauracja - Noclegi "DWÓR SZLACHECKI"

Biedaczów

Dwór Szlachecki to niedawno otwarty obiekt, do pobyty w którym serdecznie zapraszamy! Z dal od zgiełku ulic, pośród lasów pełnych grzybów i malowniczych pół, goście czują się komfortowo i wypoczęci. ...

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 150

SPA Hotel Gloria***

Przemyśl

SPA Hotel Gloria*** to komfortowy i elegancki obiekt z bogatym wyposażeniem zapewniającym miły wypoczynek wszystkim klientom. Proponujemy przyjęcia w cudownej sali królewskiej lub rekreację w Salonie SPA, czy na Basenie ...

Szanowni Państwo! Uzyskaliśmy najwyższe, 1 miejsce w V edycji Best Hotel Award z całej Polski na najlepszy hotel do organizacji wesela!

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 250