typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Czarnków

Hotel Czarna Hanka

Hotel Czarna Hanka - Czarnków

Kompleks hotelowo-turystyczny „Czarna Hanka” zapewni każdemu gościowi możliwość czerpania całymi garściami z tych spichlerzy przyrody, gwarantując wygodny pobyt i smaczne jedzenie, a wszystko w przyjaznych cenach. Każdy z Państwa spędzi tu czas na sposób, jaki mu najbardziej odpowiada. Można tu bowiem znaleźć atmosferę rodzinną i biesiadno-klubową. Dodatkowo umożliwiamy Państwu aktywną formę spędzania czasu: jazdę konną, na rowerze, pływając czy grając na korcie tenisowym.

Zapraszamy serdecznie!

Trwale zapadające w pamięć "okoliczności przyrody" stanowią znakomitą oprawę dla najważniejszych rodzinnych uroczystości, takich jak uroczystości weselne i komunijne. Na terenie posesji hotelowej znajduje się obszerny namiot, w pełni wyposażony w stoły i krzesła, w niezbędne urządzenia gastronomiczne, nagłaśniające i sanitarne, w okresie jesienno - zimowym efektywnie ogrzewany.

Do dyspozycji głównych bohaterów takich uroczystości hotel zapewnia dodatkową atrakcję w postaci przejażdżki bryczką. Gościom uroczystości kompleks zapewnia nocleg w hotelowych pokojach i apartamencie.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Ujście, Chodzież, Oborniki, Obrzycko, Wieleń, Trzcianka
Facebook
Hotel Czarna Hanka
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.