typ: Dwór i Pałac, województwo: Podlaskie , miejscowość: Kiermusy

Dworek nad Łąkami

Dworek nad Łąkami - Kiermusy

W Dworku Nad Łąkami w miejscowości Kiermusy na Gości naszych oczekują trzy apartamenty: Dziedzica, Żydowski, Szlachecki oraz 13 pokoi z gustem i dbałością o szczegóły urządzone. W saloniku przy kominku strudzeni goście mogą posłuchać nastrojowej muzyki. Ponadto Dworek zasobny jest w 13 pokoi z gustem i dbałością o szczegóły urządzone i niemniejsze zadowolenie z pobytu dające.
Sala kominkowa naszego Dworku kusi Gości przytulnym ciepłem ognia płonącego w kominku, ciszą i zadumą stylowego wnętrza.

Jantarowy Kasztel podwoje swe dla znamienitych Gości otwiera gdzie zgodnie z tradycją i obyczajem rycerskim przyjęci zostaną. By Gościom naszym w naradach nikt postronny przeszkadzać nie śmiał straż Kasztelańska wartę trzyma, intruzów w baszcie o chlebie oraz wodzie osadza, na bardziej zatwardziałych sala tortur jest gotowa. Sale Rycerska, Kolegiacka i Świętego Jerzego 140 komaniji pomieścić mogące na okoliczność konferencyj i biesiad gotowe czekają.

Karczma Rzym znajduje się nieopodal Dworku nad Łąkami Karczna Rzym podwoje swe serdeczne otwiera. Gościom naszym radzi będziemy weseliska, konferencyje, biesiady i zacną rozrywkę zapewnić. Na gości naszych czekają sale biesiadne wielkością dobrane do potrzeb i liczebności kompaniji. Mięsiwa wedle staropolskiej tradycyi na rusztach przyrządzane, ryby wedle gustu biesiadników podawane, a chleb do tego z pieca prosto jest podawany.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa podlaskiego

Lech Dom Gościnny

Białystok

Wieloletnią działalność w zakresie kompleksowego organizowania imprez okolicznościowych prowadzi Lech Dom Gościnny. Załoga obiektu skupia się na jak najbardziej fachowym przygotowaniem przyjęcia a sam obiekt oferuje klientowi eleganckie pomieszczenia o ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

" Dom Nad Narwią " Alicja Lenczewska

Tykocin

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne, jubileusz, czy prymicje. Zapewnimy zabawę na balu karnawałowych, czy sylwestrowym. Zagwarantujemy świetne warunki na spotkania biznesowe i konferencje. Dom Nad Narwią to idealne ...

Wesela organizowane w terminie od sylwestra do ostatków jest przewidziany indywidualny RABAT oraz stół słodki GRATIS !!!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 270

Restauracja Sonata

Jedwabne

Każdy klient, to dla nas indywidualne wyzwanie, któremu staramy się jak najlepiej sprostać. Załoga Restauracji Sonata swoim wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu przyjęć, z łatwością sprosta Państwa oczekiwaniom. Przygotowana sala bankietowa ...

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200