typ: Dwór i Pałac, województwo: Podlaskie, miejscowość: Kiermusy

Dworek nad Łąkami

Dworek nad Łąkami - Kiermusy

W Dworku Nad Łąkami w miejscowości Kiermusy na Gości naszych oczekują trzy apartamenty: Dziedzica, Żydowski, Szlachecki oraz 13 pokoi z gustem i dbałością o szczegóły urządzone. W saloniku przy kominku strudzeni goście mogą posłuchać nastrojowej muzyki. Ponadto Dworek zasobny jest w 13 pokoi z gustem i dbałością o szczegóły urządzone i niemniejsze zadowolenie z pobytu dające.
Sala kominkowa naszego Dworku kusi Gości przytulnym ciepłem ognia płonącego w kominku, ciszą i zadumą stylowego wnętrza.

Jantarowy Kasztel podwoje swe dla znamienitych Gości otwiera gdzie zgodnie z tradycją i obyczajem rycerskim przyjęci zostaną. By Gościom naszym w naradach nikt postronny przeszkadzać nie śmiał straż Kasztelańska wartę trzyma, intruzów w baszcie o chlebie oraz wodzie osadza, na bardziej zatwardziałych sala tortur jest gotowa. Sale Rycerska, Kolegiacka i Świętego Jerzego 140 komaniji pomieścić mogące na okoliczność konferencyj i biesiad gotowe czekają.

Karczma Rzym znajduje się nieopodal Dworku nad Łąkami Karczna Rzym podwoje swe serdeczne otwiera. Gościom naszym radzi będziemy weseliska, konferencyje, biesiady i zacną rozrywkę zapewnić. Na gości naszych czekają sale biesiadne wielkością dobrane do potrzeb i liczebności kompaniji. Mięsiwa wedle staropolskiej tradycyi na rusztach przyrządzane, ryby wedle gustu biesiadników podawane, a chleb do tego z pieca prosto jest podawany.

Galeria zdjęć

Facebook
Dworek nad Łąkami
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.