typ: Dom Weselny, województwo: Zachodniopomorskie, miejscowość: Darłowo

Dom Weselny Ola

Dom Weselny Ola - Darłowo

Dom Weselny Ola

 

„Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa… Gdy nadchodzi ich czas, chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie…”

Sala weselna „Ola” położona jest w samym sercu nadmorskiej miejscowości Darłówko. Nasz lokale to nowe miejsce na weselnej mapie Poslki. U nas zorganizują Państwo wymarzone wesele i każde inne przyjęcie okolicznościowe. Organizujemy przyjęcia do 140 osób. Przyjęcia zorganizowane w naszym obiekcie na długo pozostaną w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Eleganckie wnętrza domu weselnego „Ola” pozwolą Państwu spędzić niepowtarzalne chwile. Zdobyte przez nas doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów służąc radą i pomocą przy organizacji przyjęcia.

Ponadto oferujemy:

  • apartament dla pary młodej
  • miejsce noclegowe dla gości weselnych

Wyjątkowy dzień w życiu wymaga na wyjątkowej oprawy. Proponujemy organizację przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie, z troską o najmniejsze szczegóły. Tradycyjne powitanie chlebem i solą, pyszne dania i stylowe wnętrza sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Barwne kompozycje kwiatowe na stołach, niesamowite iluminacje świetlne nadadzą przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, który na długie lata pozostanie w pamięci Gości. Zapewniamy możliwość realizacji wielu dodatkowych usług, które uświetnią Państwa przyjęcie. Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniami.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Dom Weselny Ola
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.