Lista aktualności

Zespół na wesele - zadbaj o świetną oprawę muzyczną

19-11-2018

Wesele bez dobrej muzyki? W życiu! Oprawa muzyczna to jeden z najważniejszych elementów udanego przyjęcia weselnego. Wybór muzyki, jak i zespołu na wesele to decyzja, która ostatecznie zaważy na udanej zabawie wszystkich gości. Nie warto tego tematu traktować po macoszemu, tylko zająć się nim wnikliwiej. Efekt? Cała sala na parkiecie!

Jaki zespół na wesele?

Nie da się ukryć, że na większości wesel goście są w różnym wieku, przez co mają także zupełnie inne oczekiwania co do muzyki. Starsze pokolenia z pewnością pobawiły by się do dawnych hitów, przy czym młodsze z przyjemnością zatańczą  do popularnych piosenek, które niedawno były na radiowych listach przebojów. Nim przejdziesz do zastanawiania się nad konkretnymi utworami, czy też zespołem na wesele musisz mieć świadomość, że nie dogodzisz wszystkim w 100%. Co niezwykle istotne – prócz gustu gości, nie zapomnij także o Waszych upodobaniach muzycznych! To ten jeden wyjątkowy dzień, który należy przede wszystkim do Was!

Przed wyborem konkretnego zespołu zastanów się, jakie gatunki muzyczne, zespoły, czy typy muzyki powinny zabrzmieć na Twoim weselu. Taka lista znacząco ułatwi Ci zdecydowanie się na zespół. Od razu zauważysz, czy zespół, który chcesz zatrudnić na ten dzień, oferuje taką muzykę, jakiej potrzebujesz. Przy decydowaniu się na zespół warto sprawdzić opinie na jego temat przejrzeć uważnie stronę WWW, a także posłuchać muzycznych realizacji i we własnym zakresie określić, czy taki styl Wam się podoba.

Jaka muzyka na wesele?

Muzyka na wesele musi spełniać wiele warunków. Na playliście weselnej muszą znaleźć się zarówno wolne utwory, które będą zachęcały do tańca w parach, jak i te energetyczne, dzięki którym wszyscy goście wyjdą na parkiet. Dobrze połączyć utwory powszechnie znane i lubiane, z tymi, których lubicie słuchać na co dzień. Sprawdzą się popularne polskie utwory, rockowe klasyki, a także wszystkie te utwory, których lubisz słuchać. Jeśli marzy Wam się ogromna różnorodność muzyczna na weselu, to zamiast zespołu zdecyduj się na dobrego DJ. Odpowiednio dobierze muzykę, tak by goście mieli okazję zatańczyć zarówno te wolne tańce, jak i te o wiele żwawsze.

Kapela góralska na wesele

Jeśli chcecie stworzyć klimat prawdziwie góralskiego wesela, pełnego pysznego jedzenia i ludowych tradycji, to wybierzcie kapelę góralską na wesele. Ta wprowadzi wyjątkową energię, jak i zadba o odpowiednią oprawę muzyczną wszystkich zabaw.

DJ na weselu

Dj to także świetny wybór na wesele. Dobry DJ pracuje na świetnym sprzęcie – dysponuje mikserem, mikrofonem wokalnym, CD-playerami, gramofonami, dobrymi głośnikami, a także dodatkowymi sprzętami, takimi jak: wytwornica dymu, projektor multimedialny, czy ekran. DJ nie tylko dobierze, odtworzy i zmiksuje odpowiednią muzykę, ale także podpowie, jak zacząć wesele, czy jakie podkłady puścić. Dopasuje podkład muzyczny pod każdy element weselnego przyjęcia – czy to w czasie tortu na rozpoczęcie, czy wieczornego gorącego posiłku.

Oprawa muzyczna wesela jest wyjątkowo ważna! O ile udanemu przyjęciu nie przeszkodzą niedopasowane dodatki, czy sala w mało modnym stylu, to braki w muzyce bardzo szybko dadzą się we znaki. Zróżnicowana muzyka, dobry DJ, bądź profesjonalny zespół muzyczny to gwarancja udanej zabawy. To właśnie na parkiecie w czasie wesela łączą się pokolenia, jak i wspólnie się bawią. Mądrze dobrana muzyka sprawi, że te chwile będą jeszcze lepsze!

Lista aktualności