Lista aktualności

Zaręczyny 8-go marca. Czy to dobry pomysł?

04-03-2015

Czy połączenie marcowego święta wszystkich kobiet z tym jedynym, wymarzonym dniem zaręczyn zakochanych w sobie ludzi, może być romantyczne? Różne są zdania na ten temat.

Niektóre dziewczyny, wizualizują sobie właśnie w ten dzień wspaniałą kolację w cudownej oprawie i chłopaka na kolanach z pierścionkiem w dłoni, i pytaniem na ustach „Wyjdziesz za mnie” ? Jest to dla nich niezmiernie romantyczne, dlatego właśnie 8-go marca chciałyby corocznie wracać do tych wspomnień.

Inne, słysząc pomysł, że chłopak pragnie połączyć te okazje, czują się niedocenione. Uważają, że dzień zaręczyn powinien być dniem wyjątkowym tylko dla niej a nie dniem radości większości kobiet. Te kobiety wolą aby ich przyszły mąż wybrał zwykły dzień roku, który tylko dla nich stanie się tym wyjątkowym.Prawda jest taka, że mężczyzna sam powinien uznać, do której grupy - zwolenniczek, czy przeciwniczek należy jego przyszła narzeczona.

Proces przygotowań do ślubu w każdym przypadku jest i tak podobny. Zaplanowanie daty, wyszukanie odpowiedniej sali, zamówienie zdolnego i kreatywnego fotografa, wybranie odpowiadającej nam oprawy muzycznej…

Cieszy nas fakt, że bez względu na to, który dzień Para wybierze na swoje zaręczyny, serwisy należące do Grupy Portali Weselnych mogą pomóc w wyborze, w trakcie planowania kolejnego jedynego, wymarzonego dnia- Dnia Ślubu.

Zapraszamy do naszych portali:
fotograf-wesele.pl
filmy-wesele.pl
muzyka-wesele.pl
auta-wesele.pl
wesele.com.pl

 

Lista aktualności