Lista aktualności

Zaproszenia ślubne: tradycja w nowoczesnym wymiarze

25-07-2016

Zwyczaj oficjalnego wręczania gościom zaproszeń ślubnych towarzyszy nam od dawna. Zmieniają się natomiast sposoby, w jaki państwo młodzi ogłaszają najbliższym dobre wieści. Niebanalność, oryginalność, kreatywność - im mocniej zaproszenie odzwierciedla charakter imprezy, tym łatwiej uroczystość zapadnie gościom w pamięć. Pomysłowe zaproszenia nawiązujące do oprawy i miejsca wesela proponuje narzeczonym krakowski Browar Lubicz.

Wiele par uważa, że zapraszanie gości na wesele to czysta formalność. Jednak w ferworze przygotowań warto poświęcić więcej czasu na znalezienie ciekawych zaproszeń. Przede wszystkim dlatego, że pozostają one u gości i sugerują, jak będzie wyglądało wesele. To nie tylko informacja o tym gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość, a swego rodzaju wizytówka sugerująca, że nasze wesele będzie miało atrakcyjną oprawę. Oprócz tego, moment wręczania zaproszeń to zwykle pierwsza okazja do spotkania z dalszą rodziną partnera. W tej stresującej chwili dobrze mieć pewność, że nasze zaproszenie jest eleganckie i oryginalne.

Najłatwiej dostępne zaproszenia to te z gotowym tekstem i wykropkowanymi polami. Odręcznie uzupełniamy w nich imiona zaproszonych gości, datę i miejsce ślubu. Dużą popularnością cieszą się też zaproszenia częściowo spersonalizowane. To para młoda decyduje o tym, co ma się na nich pojawić, a możliwości jest mnóstwo – tysiące wzorów, kolorów i motywów. Zamiast tradycyjnych formułek, młodzi mogą zaproponować wierszyki własnej twórczości lub wkleić wspólne zdjęcie. Ale nawet najbardziej nieszablonowy pomysł na zaproszenie pozostający w formie ozdobnej kartki wciąż jest tylko tradycyjnym rozwiązaniem.

Jak się jednak okazuje, nietypowe zaproszenia podbijają światowe trendy ślubne. Coraz częściej uciekają się do nich te pary, które stawiają na wesela tematyczne. Na eko wesele młodzi oprócz zaproszeń napisanych na naturalnym brązowym papierze z recyklingu, obdarowują gości małą rośliną doniczkową. Zaproszenia na uroczystość w stylu kultowego filmu „Śniadanie u Tiffany’ego” narzeczeni wręczają w turkusowych pudełeczkach z białą wstążką. Natomiast pasjonaci podróży mogą zaskoczyć gości weselnych zaproszeniem w formie wiadomości w szklanej butelce albo małych książeczek - paszportów.

Na szczęście nie ma reguły mówiącej, że niekonwencjonalne zaproszenia są zarezerwowane tylko dla imprez tematycznych. Nawet planując tradycyjną uroczystość warto zaskoczyć gości i wprowadzić nieszablonowy element. Ciekawą propozycję oferuje parom Browar Lubicz - krakowska restauracja i mikrobrowar http://www.browar-lubicz.com.pl/blog/20,urzadz-swoje-wesele-w-browarze-lubicz. Piwo w klasycznej szklanej butelce z etykietą zaprojektowaną przez przyszłą parę młodą to świetny dodatek do zaproszenia ślubnego. Miłośnicy złotego trunku będą mieli okazję do spróbowania jednego z wielu dostępnych w Browarze Lubicz piw, a wszyscy zaproszeni z pewnością docenią zaangażowanie i kreatywność organizatorów.

Piwo z etykietą zaprojektowaną przez narzeczonych nadaje zaproszeniu indywidualny charakter. W Browarze Lubicz przyszli państwo młodzi mogą dopasować projekt do potrzeb swojej uroczystości i samodzielnie zaplanować, co umieścić na takiej spersonalizowanej winiecie. Takie zaproszenie na pewno będzie oryginalne i ciekawe, a na tym organizatorom właśnie zależy.

Jeśli chodzi o trunek, narzeczeni mają możliwość wyboru spośród wielu rodzajów piw warzonych z naturalnych składników w naszym Browarze. Na tę okazję szczególnie polecamy piwa sezonowe. Dodatkowo, osoby, które planują przyjęcie w Browarze Lubicz mają pewność, że te nietypowe zaproszenia wprawią gości w unikatowy nastrój nadchodzącej imprezy - mówi Kamil Słowik, Event Manager w Browarze Lubicz.

W wirze ślubnych przygotowań zdecydowanie warto pomyśleć o zaproszeniach, dzięki którym nasi goście weselni będą czuli się wyjątkowo. W końcu to z nimi chcemy spędzić ten najważniejszy dzień w życiu.
Artykuł sponsorowany: Browar Lubicz

Lista aktualności