Lista aktualności

Wymarzone wesele w warszawskiej restauracji - na co zwrócić uwagę?

14-10-2019

Ślub to wyjątkowa okazja, która zasługuje na specjalną oprawę. Niezależnie od tego, czy planujecie huczną imprezę do białego rana, czy tylko obiad dla rodziny, wysokiej klasy lokal uświetni radosną uroczystość jaką niewątpliwie jest wesele. Restauracja w Warszawie spełniające wszystkie oczekiwania nowożeńców to pierwszy i najważniejszy punkt na liście przygotowań weselnych. Na co powinniście zwrócić uwagę, aby świętowanie przebiegało w doskonałej atmosferze?

Oryginalny charakter restauracji

Sprecyzowane gusta przyszłych nowożeńców często dyktują wybór lokalu wykończonego w konkretnej konwencji. Rustykalny dworek, góralska chata, bankietowa sala glamour, altana w stylu boho - dziś wszystko jest możliwe. Idealne dopasowanie wystroju wnętrza do Waszego stroju i rodzaju muzyki, poprzez spójną całość, tworzy niezapomniany klimat. Dowiedzcie się, czy właściciele restauracji zapewniają również dekorację stołów i zmianę ich układu według indywidualnych potrzeb. Goście powinni być usadowieni w taki sposób, aby mogli nie tylko swobodnie wyjść na parkiet, ale również rozmawiać bez konieczności przekrzykiwania orkiestry. Warto się zorientować, gdzie znajdują się nawiewy klimatyzacji i z jaką mocą pracują. Planując rozmieszczenie stołów, również takie niuanse należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić biesiadnikom jak największy komfort. Piękna, przestronna i efektownie przystrojona sala weselna, która znajduje się w blisko bazy noclegowej to jednak nie wszystko.

Przez żołądek do serca

Charakter miejsca związany jest najczęściej z rodzajem serwowanych posiłków. Trudno oczekiwać, że restauracja szczycąca się włoskimi przysmakami, umożliwi zorganizowanie wesela w stylu rustykalnym. Jednak każdy lokal powinien w razie potrzeby zapewnić dania dla osób na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej. Przyjrzyjcie się dobrze menu, spróbujcie poszczególnych potraw, zwróćcie uwagę na sposób ich podania. Nawet jeżeli stawiacie na tradycyjną, polską kuchnię, warto wybrać miejsce, które nada jej nowego wyrazu. Jednym z nich jest kameralna restauracja Magdy Gessler AleGloria w Warszawie. Kreatywne podejście do popularnych potraw oraz zaserwowanie ich na talerzu w niebanalny sposób ma ogromne znaczenie dla odbioru całego wesela. Zorientujcie się również, czy w ofercie lokalu znajdują się ciasta i nielimitowane napoje.

Profesjonalna obsługa

Najpiękniejszy wystrój i najsmaczniejsze jedzenie musi iść w parze z uprzejmą, kompetentną obsługą, która uświetni każde wesele. Restauracja w Warszawie, taka jak AleGloria, zapewnia najwyższej jakości obsługę - doświadczony kelner dyskretnie porusza się wśród stolików i sprawia, że gościom niczego nie brakuje. Posiłki wydawane są równocześnie dla wszystkich obecnych przy stole i mają odpowiednią temperaturę. Restauracja, która specjalizuje się w organizowaniu imprez weselnych, często poza doskonałą kuchnią, gwarantuje szereg atrakcji umilających zabawę. Warto zwrócić uwagę na certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, który potwierdza doskonałe kwalifikacje organizatorów uroczystości i gwarantuje drobiazgowe zaplanowanie najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności