Lista aktualności

Wymarzone wesele w Polskim Dworze.

16-04-2015

Dla każdej pary ten jedyny w swoim rodzaju dzień, w którym zgodne „tak“ oznacza spełnienie wspólnych marzeń, pozostaje na zawsze w pamięci. Dlatego na Ślub i Wesele szukamy miejsca gdzie na pewno spełnią się oczekiwania, że dzień ten będzie piękny i wyjątkowy. Choć trendy i mody w stylach wesel się zmieniają to jednak największa cześć par decyduje się na ceremonię i przyjęcie jak najbardziej tradycyjne i romantyczne.

A na taki ślub i wesele trudno znaleźć bardziej urzekające miejsce z duszą i charakterem niż zabytkowy Dwór otoczony wiekowym parkiem – przekonuje Jakub Skotniczny F&B Manager w Dworze Kombornia.

Dwór w Komborni to klimatyczne ustronie, uwodzące elegancją i komfortem, obejmuje rozległy, bo aż 10 hektarowy zespół rezydencjonalny z zabytkowym parkiem w stylu angielskim. Idylliczna atmosfera ziemiańskiej rezydencji sprawia, że celebrowane tu ważne wydarzenia uzyskują właściwą do swej rangi oprawę. I to nie tylko w zabytkowych wnętrzach czy nowoczesnych salach bankietowych. Niedawna zmiana przepisów umożliwiająca zawieranie ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego sprawiła ze znacząco wzrosło zainteresowanie ślubami w plenerze dla których wymarzoną scenografią jest zabytkowa architektura zespołu dworskiego w otoczeniu wiekowego parku.

Organizacja imprezy w zabytkowym obiekcie to wyjątkowy sposób na podkreślenie rangi wydarzenia i dodanie mu odpowiedniego charakteru/ nastroju/ oprawy..... Wieczór kawalerski w Strefie Wellness i wieczór panieński w SPA, błogosławieństwo w Dworskiej Kaplicy, ślub w plenerze, przyjęcie weselne w otoczeniu zabytkowej architektury a noc w złotym apartamencie nowożeńców – brzmi nadzwyczajnie? A to jeden ze scenariuszy który można tu zrealizować.

We Dworze znajduje się Kaplica domowa pod wezwaniem Świętej Rodziny. Istnieje również możliwość odbycia ceremonii w jednym z pobliskich kościołów, z których dwa wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Na przyjęcie można wybrać klasycystyczne przestrzenie na parterze Dworu bądź nowoczesne przestronne wnętrza Centrum Bankietowo-Konferencyjnego w odrestaurowanym, zabytkowym budynku dawnych stajni dworskich. Znajduje się w nim sala bankietowa, mieszcząca do 200 osób, osobna salą taneczna oraz wygodne foyer. Wszystkie sale posiadają efektywny system klimatyzacji.

Powierzając specjalistom z Dworu Kombornia kulinarną oprawę tak ważnego przyjęcia Goście mogą być pewni dobrego smaku, wysokiej jakości i kultury serwisu. Smak i jakość kuchni Dworu została potwierdzona przez profesjonalistów, wyrażające się np. przyznaniem „Poziomki” - Znaku Jakości Magdy Gessler oraz rekomendacji Gault&Millau. – przewodnika kulinarnego porównywalnego z Michelin.

 

Sama ceremonia i przyjęcie to clou programu - ale z organizacyjnego punktu widzenia bardzo ważne są jeszcze inne elementy jak np. komfort i organizacja czasu przed i po wydarzeniu. Ma to szczególnie znaczenie gdy cześć gości weselnych przyjeżdża z daleka. Czego mogą spodziewać się goście i nowożeńcy gdy wesele odbywa się w tej zabytkowej rezydencji?

Na gości weselnych czekają noclegi w luksusowych, stylowych, pokojach hotelowych 4* we Dworze lub komfortowych i przytulnych pokojach gościnnych w, należącym do całości kompleksu, Wine Garden Hotel***. W ramach pobytu Goście mają tez zapewnione nieograniczone korzystanie z kompleksu basenów i jacuzzi. Bogata oferta masaży i rytuałów w SPA Dwór Kombornia czy zabiegów w Instytucie Kosmetycznym pozwala natomiast na skuteczne zadbanie o wygląd zewnętrzny i efektywny relaks.

A W PREZENCIE ŚLUBNYM od Dworu Kombornia Para Młoda otrzymuje:
• luksusowy Apartament we Dworze do dyspozycji na noc poślubną,
• pakiet Day SPA dla Dwojga z okazji I rocznicy ślubu,
• udostępnienie plenerów oraz wnętrz dworskich na ślubną sesję fotograficzną.

Jeśli wiec na Wasz Ślub i Wesele szukacie urzekającego miejsca, z duszą i charakterem,
zapraszamy do Dworu Kombornia Hotel & SPA****.
Tu na pewno spełnią się oczekiwania aby dzień ten był wyjątkowy i najpiękniejszy.

Artykuł sponsorowany: "Dwór Kombornia"

Lista aktualności