Lista aktualności

Wybór miejsca na wesele.

20-08-2015

Dawniej zgodnie z tradycją, wesele odbywało się w miejscu pochodzenia panny młodej. Do wyboru pozostawał jedynie najbliżej znajdujący się lokal, czy remiza. Obecnie pary młode wykazują się większą fantazją i często wybierają region znacznie oddalony od miejsca zamieszkania.

Przyszli państwo młodzi spełniają swoje marzenia i ten wyjątkowy dzień pragną uczcić w nieznanym im klimacie, jaki daje na przykład Podhale i tradycyjne wesele góralskie.

Przyjęcia w stylu folkowym cieszą się dużym powodzeniem, tym bardziej ze młodzi nie muszą się z ich organizacja sami borykać, bo mogą zlecić to regionalnym profesjonalnym firmom.

Wesele w Zakopanym, Bukowinie Tatrzańskiej, czy Kościelisku, wszędzie tam gdzie są małe urokliwe drewniane kościółki i przepiękne widoki, pozostanie z pewnością na długo w pamięci nowożeńców i ich gości.

Wesele góralskie może być udziałem nawet nowożeńców z nad morza, ponieważ Górale coraz chętniej wychodzą ze swoją tradycją do turystów. Dla tych osób nietypowymi atrakcjami wesela będą przejażdżki bryczkami, zimą kuligi, kapele góralskie, aranżacja ocepin lub dekoracje z akcentami góralskimi.

Wszystko to młodzi otrzymują do wyboru w ofertach weselnych prezentujących się w serwisie www.lokale-wesele.pl lokali z Podhala.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi propozycjami!

Lista aktualności