Lista aktualności

Walentynki – Święto Zakochanych.

03-02-2016

14 luty - data jakże bliska Wszystkim Parom, poszukującym wymarzonej sali weselnej w naszym serwisie. W tym dniu, także w reklamujących się w serwisie www.lokale-wesele.pl hotelach, restauracjach i innych podmiotach zajmujących się organizacją przyjęć, możemy znaleźć Oferty Walentynkowe.

Przykładem jest piękny Hotel Mazurkas****, znajdujący się w okolicach Warszawy, który w tym dniu organizuje huczną zabawę, połączoną z wieloma atrakcjami dla zakochanych. Mogą oni zjeść „afrodyzjakową” kolację z owoców morza, czy skorzystać ze specjalnej oferty pokoju dla dwojga z romantycznym śniadaniem.

W innym regionie Polski, w rejonach Krosna, romantyczny sam w sobie Dwór Kombornia Hotel& SPA**** proponuje „Walentynkowy Weekend”.
W Weekendowym Pakiecie dla Dwojga hotel proponuje wykwintną Kolację przy Świecach z afrodyzjakowym menu, smak i aromat win, pięknie pachnące zabiegi w SPA, relaks w Strefie Wellness, po prostu wspólnie spędzany czas dla zakochanych, by cieszyć się wzajemną bliskością.

Także hotele z regionów górskich mają przygotowane propozycje dla Zakochanych. Hotel Liptakówka*** w Białce Tatrzańskiej, zaprasza na „Trzydniowy Weekend dla Par”. Atrakcją pobytu może być nielimitowany wstęp do części rekreacyjnej Spa Hotelu tj.: sauny suchej, sauny parowej oraz kilkuosobowego jacuzzi.

Również Walentynkowy Weekend czeka na Zakochanych w Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****.
Tutaj od piątku do niedzieli lub od soboty do poniedziałku pary zakochanych w sobie ludzi mogą, poza noclegiem i przepysznym jedzeniem, skorzystać z Aqua Centrum. Zaprasza ono do korzystania bez ograniczeń z basenów ze zjeżdżalniami wodnymi, podgrzewanej leżanki, 2 jacuzzi, łaźni parowej, suchej sauny czy sauny na podczerwień oraz sali fitness z rowerkami do spinningu.


Możemy więc wymarzyć sobie spędzenie tego okresu w różnych zakątkach Polski. Z pewnością w każdym z nich znajdziemy hotel, restaurację, czy klub z ciekawą ofertą na ten romantyczny wieczór.

Redakcja portalu życzy Państwu miłych, niezapomnianych wrażeń!

Lista aktualności