Lista aktualności

Szampan w browarze – pomysły na zorganizowanie wesela w stylu industrialnym.

11-01-2016

Wnętrza postindustrialne i przemysłowe wykorzystywane do organizacji wesel to najciekawszy obecnie trend w branży ślubnej. Popularne stają się wybory nietypowej sali weselnej, która daje ogromne możliwości wystroju.

Coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się wybrać miejsce, które nie przypomina typowej sali weselnej, a jednocześnie daje ogromne możliwości personalizacji wnętrza. Surowość przestrzeni hal fabrycznych, starych browarów, spichlerzy czy magazynów jest piękna w swoim minimalizmie, a dodatkowo pozwala nam puścić wodze fantazji podczas dekoracji pomieszczeń. Jeśli więc marzysz o weselu szytym idealnie na miarę, które z pewnością zaskoczy Twoich najbliższych i wywoła zachwyt u przybyłych gości – wnętrza industrialne są strzałem w dziesiątkę!

Największą zaletą organizacji wesela w stylu industrialnym jest niewątpliwie przestrzeń. Wysokie pawilony i duże okna nie pozwolą poczuć się przytłoczonym dekoracjami, a zakamarki, które kryją się w tego typu obiektach mogą zostać świetnie zaadaptowane na potrzeby np. fotobudki czy kącika z winem. Warto zwrócić także uwagę na aspekt historyczny – jeśli czujecie się wyjątkowo silnie związani z danym miastem (może właśnie tam się poznaliście albo zaręczyliście?), to architektura postprzemysłowa świetnie sprawdzi się także w Waszym weselnym scenariuszu. Wesele w klimacie industrialnym daje również dużą swobodę w planowaniu rozrywek towarzyszących Gościom podczas wesela. Możemy pomysłowo wykorzystać wolne miejsce i zaaranżować tam np. grę w… Twistera! Brzmi kosmicznie, prawda? Wachlarz możliwości jest niemalże nieograniczony.

 
Polsce wciąż jest jednak niewiele miejsc, które zostały dostosowane do organizacji dużych wydarzeń. Dlatego też przyszli małżonkowie doceniają te z nich, w których kompleksowa obsługa zapewni im komfort bycia gościem na własnym weselu. Jednym z takich ośrodków jest krakowska Restauracya Browarna Lubicz. – „Sala bankietowa znajduje się w samym sercu Browaru, czyli w dawnej Słodowni. Do dyspozycji gości oddana jest duża sala – Dojrzewalnia, która pomieści do 130 osób. Wystrój Sali nawiązuje do stylu art deco, który idealnie komponuje się z eleganckim menu i subtelnym światłem. Do użytku oddane są również piwnice” – mówi Agnieszka Karus, manager obiektu.


Styl postindustrialny to także pomysł na nietypową sesję ślubną. Jako tło do Waszych miłosnych ujęć wykorzystać możecie całą infrastrukturę na terenie obiektu. Nietuzinkowo i z pomysłem!

 

Artykuł sponsorowany: Browar Lubicz
 

Lista aktualności