Lista aktualności

Ślubny upominek - cukierki M&M ?s

15-05-2014

Miesiąc maj to początek okresu ślubnego szaleństwa. Pary młode prześcigają się w wymyślaniu atrakcji, którymi zaskoczą swoich weselnych gości. My podsuwamy Państwu gotowy pomysł. Jest nim upominek w postaci cukierków M&M?s z podobizną Młodej Pary lub ich imionami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, kliknijcie w baner na górze naszej strony.

Wymyślając swoje wymarzone przyjęcie weselne, zastanawiacie się Państwo, co zrobić aby cała jego otoczka przepełniona była wyjątkowymi pomysłami.

Oprócz doboru wystroju wybranej sali weselej, czy skomponowaniem wykwintnego menu ślubnego, często młodzi planują obdarowanie swoich gości miłym upominkiem z okazji ich święta. Kiedyś były to po prosty paczuszki weselnego ciasta, czy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Obecnie pomysły są bardziej oryginalne. Przykładem tego są paczuszki okolicznościowych M&M’s. Innowacyjne, efektowne, pomysłowe i smaczne, w końcu wyjątkowe, bo zawierające imiona, wizerunek czy datę ślubu Młodej Pary.

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji w tej kwestii, zapraszamy do przejścia na stronę producenta, poprzez klikniecie w baner wyświetlający się na głównej stronie serwisu www.lokale-wesele.pl. Tam znajdziecie Państwo przykłady takich zamówień.

Lista aktualności