Lista aktualności

Ślub w pięknym, amerykańskim stylu!

03-03-2015

Nad brzegiem jeziora, czy w cudownym pałacowym ogrodzie a może na plaży? Takie marzenia zakwitają w głowach i polskich Par Młodych. Jak dotąd nie było to takie proste w zaplanowaniu i realizacji, mimo że nie, nie możliwe. Od pewnego czasu słyszymy o przymiarkach do zmiany w ustawie o udzielaniu ślubów poza Urzędem Stanu Cywilnego. No i w końcu nadszedł dzień, w którym przepis wszedł w życie.

Z czym to się wiąże dla Młodych Par?

W serwisie www.lokale-wesele.pl Nowożeńcy są już przyzwyczajeni do ofert Dworów i Pałacy, które od dawna proponują swoje wspaniałe, przystrojone ogrody do wykorzystania właśnie w tym celu.

Źródło: http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/2246.html


Ze zmianą ustawy, w tym temacie niewiele się zmieni, gdyż zgodnie z przepisami, miejsce udzielenia ślubu "ma być godne" i podkreślające rangę tego wydarzenia. Obecnie procedura będzie dużo prostsza i wiązać się będzie jedynie ze złożeniem wniosku w USC o zezwolenie na taką ceremonię oraz dokonaniem opłat. Jednak urzędnik USC zdecyduje, w oparciu o szczegółowe wytyczne, czy złożony wniosek o udzielenie ślubu we wskazanym plenerze może być zrealizowany.

W grę wchodzą wszystkie miejsca, które kojarzą się z dostojeństwem i nie narażają uczestników ceremonii na żadne niebezpieczeństwo.

Tym samym, zwolennicy ślubów w samolocie, pod wodą, czy też ze spadochronem będą zawiedzeni, ponieważ przepis nie uwzględnia dopuszczanie takich miejsc, ani takich form.

Bez obaw jednak odnośnie Dworów i Pałacy, gdyż one spełniają ten warunek a możliwości wyboru w ich ofertach są tak duże, że z pewnością większość znajdzie dla siebie ciekawą propozycję.

Źródło: http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/1779.html

Źródło: http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/3323.html

 

Teraz Młode Pary muszą się tylko zadecydować, czy ceremonia powinna odbywać się zgodnie z tradycją, czy z nowym trendem, tym samym zaplanować Swój Ślub w Plenerze!
 

Lista aktualności