Lista aktualności

Ślub i wesele w listopadowej aurze.

04-11-2014

Czy listopad może kojarzyć się z czymś innym niż święto zmarłych? Oczywiście. Jeśli chodzi o organizację ślubu, miesiąc ten nie odbiega od innych. Kilka argumentów przemawia za tym, że listopadowy czas idealnie nadaje się na zaplanowanie hucznego wesela, tanim kosztem.

Narzeczeni często wzbraniają się przed wyborem listopada na czas organizacji swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Nie zawsze należy kierować się stereotypami i przesądami, takimi jak przypisanie tego okresu wyłącznie do święta zmarłych, czy braku litery „r” w nazwie. Wśród Państwa znajomych z pewnością znajdą się Pary, które właśnie w listopadzie obchodzą swoją Rocznicę Ślubu i nie żałują tego wyboru.

Jakie korzyści czekają zakochanych, decydujących się na wesele w listopadzie?
Decyzja o terminie ślubu zależy głównie od naszych planów a nie od wolnego terminu w urzędzie, czy kościele. Ksiądz udzielając ślubu, nie będzie przyspieszał ceremonii, myśląc o kolejnych nowożeńcach czekających przed kościołem. Pogoda w tym czasie jest łatwa do przewidzenia, wiec spokojnie można przygotować cieplejsze stroje. Listopadowa aura tworzy niepowtarzalne widoki, które stanowią idealne tło dla wyjątkowej sesji ślubnej.

Wszystkie przesłanki przemawiają za tym, że listopadowy termin wesela, jest równie dobrym do organizacji imprezy, jak pozostałe miesiące. Większość firm, licząc się ze spadkiem zainteresowania klientów, proponuje w tym czasie upusty. Tak przy rezerwacji sali weselnej, jak i przy zamówieniu samochodu do ślubu, fotografa, kamerzysty, czy wyborze sukni ślubnej, możemy liczyć na korzystne propozycje cenowe. Często także do proponowanej ceny można jeszcze wynegocjować dodatkowe usługi gratis.

Potwierdzenie na to znajdą Państwo w wizytówkach serwisu www.lokale-wesele.pl, gdzie można zapoznać się wstępnie z listopadową ofertą. Zapraszamy.

Lista aktualności