Lista aktualności

Sezon ślubny w pełni. Spełniajmy marzenia.

24-06-2015

Okres letni jest doskonałym czasem na organizację wesela dla osób, których bogata fantazja pozwala na zaaranżowanie niespotykanego i niesamowitego przyjęcia weselnego. Propozycji organizacji nietypowych wesel, mamy coraz więcej do wyboru.

Po wprowadzeniu zmian w przepisach dotyczących udzielania ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego, można teraz doskonale połączyć w harmonijną całość ceremonię ślubu z następującym po niej przyjęciem weselnym, nie zmieniając przy tym miejsca. W serwisie www.lokale-wesele.pl możemy znaleźć wiele ciekawych, gotowych już propozycji przyjęcia weselnego w niepowtarzalnych i urokliwych miejscach Polski.

Tak wiec pałacowy ogród świetnie spełnia to zadanie.

Również plener przy ośrodku nad jeziorem, czy też na morskiej plaży ale i przy hotelowym basenie, będzie niepowtarzalnym krajobrazem, wpisującym się w zdjęcia z wesela. Wprawdzie problemem dla gości może być zabawa na piasku ale organizator z pewnością znajdzie na to rozwiązanie. Zresztą, mała niedogodność nie będzie zapewne przeszkodą dla ludzi z fantazją.

Zachęcamy więc do poszukiwań i spełniania swoich fantazji. Pamiętajmy , że taka okazja trafia się jeden raz w życiu. Nie zadowalajmy się więc przeciętnymi formami, jeśli możemy spełnić własne marzenia.

 

 

 

Lista aktualności