Lista aktualności

Salony jubilerskie w Krakowie – gdzie warto kupować biżuterię?

16-10-2018

Biżuteria to niezwykle drogocenne i piękne przedmioty, które nierzadko stanowią maleńkie dzieła sztuki. Chcąc kupić wyjątkową biżuterię, udajemy się do salonu jubilerskiego. Co można kupić u jubilera i jakie inne usługi ma on w swojej ofercie? Jakie salony jubilerskie znajdziemy w Krakowie?

Po co idziemy do jubilera?

Do salonu jubilerskiego przeważnie udajemy się po prezent. Istnieje wiele okazji, kiedy popularne jest obdarowywanie biżuterią. Są to przede wszystkim chrzciny oraz komunie, kiedy wspaniałym prezentem i pamiątką są łańcuszki z medalikiem lub krzyżykiem. Nie można oczywiście również zapomnieć o bardzo ważnej okazji, jaką są zaręczyny. Przyszły pan młody udaje się do jubilera, aby wybrać pierścionek dla swojej ukochanej. Następnie para młoda wybiera kolejną bardzo ważną biżuterię, czyli obrączki, które będzie nosić już do końca życia. Jedno jest pewne, bez względu na to, czy udajemy się do jubilera szukając prezentu na konkretna okazję, czy też chcemy po prostu obdarować kogoś bliskiego, biżuteria jest doskonałym pomysłem na upominek - jest piękna, trwała oraz drogocenna. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby sprawić prezent samemu sobie.

Usługi w salonach jubilerskich

Podstawową usługą w salonach jubilerskich jest oczywiście sprzedaż różnego rodzaju biżuterii. Znajdziemy tu zarówno łańcuszki, zawieszki, wisiorki i medaliony, jak i pierścionki, bransolety, czy broszki. Nie zabraknie oczywiście ogromnego wyboru pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. Często salony mają w swojej ofercie także biżuterię akwarystyczną. Spory jest także wybór surowców, z jakich wykonano biżuterię. Poza najpopularniejszym złotem, w ofercie jubilera znajduje się również coraz popularniejsze złoto białe, a także srebro. Czasem w ofercie znajdują się też na przykład obrączki stworzone ze złota żółtego i białego, co daje ciekawy efekt. W salonach jubilerskich znajdziemy również biżuterię z różnego rodzaju kamieniami, od cykorii po rubiny, szafiry czy szmaragdy. Dodatkowo, w wielu salonach jubilerskich możemy skorzystać z usługi grawerowania na biżuterii. To wspaniały pomysł na personalizację prezentu oraz upamiętnienie okazji, z jakiej został on zakupiony.

Jubiler Kraków

Kraków to miasto, w którym znajdziemy wiele dobrych zakładów jubilerskich. Proponują one bogatą ofertę produktów i usług oraz konkurencyjne ceny. Aby wybrać dobrego jubilera w Krakowie, należy kierować się doświadczeniem. To właśnie ono pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości. Warto zapoznać się także z opinią klientów salonu. Dzięki niej, dowiemy się sporo nie tylko o jakości proponowanych usług, ale także podejściu do klienta, które jest również niezwykle ważne.

Krakowski salon jubilerski Siudek

Salon jubilerski Siudek to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkową biżuterię, której szukasz. To firma z tradycjami, którą tworzą trzy pokolenia, dzięki czemu możliwe jest zaspokojenie potrzeby wszystkich klientów. W ofercie sklepu znajduje się biżuteria tworzona z użyciem kamieni szlachetnych, syntetycznych oraz wypalanej emalii. Kamienie, jakie pojawiają się w biżuterii to diamenty, brylanty, szmaragdy, szafiry, rubiny, perły oraz kamienie półszlachetne. W ofercie salonu znajduje się zarówno biżuteria nawiązująca do piękna i szyku z XIX wieku, jak i biżuteria nowoczesna. Oficjalny sklep jubiler – ROREN, oferuje również wytwarzanie biżuterii na specjalne życzenie klienta. Dzięki temu, jest to miejsce, w którym z całą pewnością znajdziesz dokładnie taką biżuterię, o jakiej marzysz.

Lista aktualności