Lista aktualności

Sale weselne w świątecznym klimacie...

05-12-2013

Święta - czas prezentów, radości, miłości oraz... wesel! Coraz więcej przyszłych par młodych decyduje się na organizację jednego z najpiękniejszych dni w życiu właśnie podczas Świąt Bożego Narodzenia. Czy warto zamienić przyjęcie weselne w ogrodzie i sesję ślubną przeprowadzoną w zbożu na sesję na saniach w śnieżnym krajobrazie i zabawę w atmosferze i zapachach kojarzących się nierozerwalnie ze Świętami?

Zegar czasu tyka nieustannie - do niedawna mieniące się zielenią liście na drzewach zostały zastąpione pięknymi wzorami stworzonymi przez mroźne warunki oraz śnieg.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przybliżmy pomysł organizacji wesela w tej chłodniejszej, zimowej porze roku. Właśnie wtedy gdy sale przyozdobione świerkami, bombkami i blaskiem świec a stoły weselne przypominają jakże kojarzący się z ciepłem domowego ogniska- stół Wigilijny, coraz więcej młodych ludzi wybiera ten zimowy okres, aby przy ołtarzu powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie wynajmem lokalu weselnego w terminach od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni, to właśnie pora zimowa wydaje się odpowiednim czasem, aby bez żadnych przeszkód dobrać odpowiedni termin organizacji uroczystości weselnej a również dlatego, że lokale najczęściej w tym okresie proponują ciekawe promocje.
Kolejnym argumentem za organizacją wesela w zimowej porze roku są cudowne widoki krajobrazu, a co za tym idzie, powstaje okazja stworzenia wyjątkowej sesji ślubnej, tak, aby każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe zdjęcie Młodej Pary w zimowej scenerii - w końcu najgorętsza jest miłość! :)

Lista aktualności