Lista aktualności

Prezent dla mężczyzny - pomysły, inspiracje, porady

25-04-2019

Szukasz idealnego prezentu dla swojego chłopaka, męża, brata lub ojca? Zbliża się okrągła rocznica, urodziny lub Dzień Ojca, a Ty nie wiesz, na co się zdecydować i co kupić? W zależności od charakteru osoby obdarowywanej możesz się zdecydować na wybór bonu na przejażdżkę superszybkim samochodem, degustację drogich alkoholi lub naukę jazdy na rolkach. Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu, w którym przedstawiamy kilka propozycji – dzięki nim wybór prezentu dla mężczyzny stanie się dziecinnie prosty.

Gaz do dechy!

Twój mąż od dawna marzy o superszybkim samochodzie? Brat wkłada ostatnie oszczędności w tuning swojego wozu? Chłopak nie może sobie odmówić przyjemności ruszenia ze świateł z piskiem opon? Duzi chłopcy lubią duże zabawki, w szczególności te posiadające cztery kółka. A im więcej koni pod maską, tym lepsza zabawa! Właśnie dlatego idealnym prezentem dla mężczyzny będzie bon umożliwiający mu przejazd po torze wyścigowym jednym z supersamochodów. Do wyboru tak ekskluzywne marki i modele aut jak Porche 911 Carrera, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin Vantage czy Subaru STI Turbo. Po krótkim szkoleniu z wykwalifikowanym instruktorem tor może należeć do osoby, której sprezentujesz specjalną wejściówkę. Jazda takim samochodem to dla wielu spełnienie dziecięcych marzeń. Pora zapiąć pasy i wcisnąć gaz do dechy! W zależności od wybranego pakietu można jeździć jednym samochodem lub kilkoma w ramach jednego wejścia na tor oraz wybrać liczbę okrążeni każdym z nich.

Pić to trzeba umieć

„Pić to trzeba umieć” – tymi słowami wita skacowanego Cezarego Pazurę Jan Nowicki w filmie „Sztos” Olafa Lubaszenki. Trudno nie przyznać mu racji, co wie każdy, kto choć raz obudził się po imprezie z ogromnym bólem głowy. Ważne, żeby wiedzieć nie tylko „jak pić”, ale również „co pić”. I właśnie dlatego jednym z bardziej trafionych pomysłów na prezent dla mężczyzny jest zaproszenie na degustację drogich alkoholi. W końcu trzeba zdawać sobie sprawę, że picie to nie tylko wyścig, gdzie przy mecie każdy jest pijany, ale również sytuacja, gdy alkoholem wypada się delektować w tempie rannego ślimaka. Warto znać się na alkoholach i wiedzieć, jakie wino pasuje do jakiego obiadu, kiedy serwować whisky i w jakiej temperaturze podawać jaki alkohol. Tych rzeczy można się dowiedzieć na warsztatach połączonych z degustacją, które mogą być trafionym prezentem, który łączy przyjemne z pożytecznym!

Na naukę nigdy nie jest za późno

Jeżdżenie na rolkach cieszy się coraz większą popularnością, a coraz więcej osób wciąga z szafy stare rolki, gdy tylko robi się ładna pogoda. Niektórzy na rolkach jeżdżą do pracy, inni spędzają w ten sposób czas wolny. Niezależnie od wieku i umiejętności, można zapisać się na przyspieszony kurs jazdy na rolkach. Lekcje indywidualne odbywają się w parach – jeśli chcesz zmusić do aktywności fizycznej męża lub brata, to być może właśnie tego typu prezent będzie dobrym wyborem. Spędzicie razem czas, zdobędziecie nowe umiejętności, poprawicie kondycję fizyczną. Same plusy!

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności