Lista aktualności

Pokaz sztucznych ogni na weselu

19-07-2017

Każdy chyba zgodzi się ze stwierdzeniem, że dzień ślubu i wesela jest wręcz magiczny. Naprawdę nie może być inaczej, w końcu tutaj chodzi o wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Dlatego właśnie taki dzień zasługuje na naprawdę bardzo baśniową oprawę. Coś, co sprawi, że wydarzenie na zawsze wpisze się w pamięć gości i nie tylko gości. W końcu tak wielkim szczęściem każdy chce się dzielić z jak największą liczbą osób. Bo szczęście to jedyna z niewielu wartości, które się mnożą, gdy się je dzieli. Różne są pomysły na szczególne uczczenie tego wielkiego dnia. Jednym z ciekawszych z całą pewnością jest pokaz sztucznych ogni.

Nie ma chyba osoby, która nie westchnęłaby z zachwytem nad kolorowymi pióropuszami, kulami eksplodującymi całą feerią barw czy lśniącymi palmami, które wybuchają na tle nocnego nieba. Ogólnie przyjęło się, że pokazy sztucznych ogni to coś, czym wita się Nowy Rok. Jednak przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by uczcić w ten sposób wiele innych okazji. Coraz więcej osób w Polsce się o tym przekonuje.

Pokaz sztucznych ogni - przygotować go samodzielnie czy powierzyć jego przygotowanie fachowcom?

Pokazy sztucznych ogni pokazom sztucznych ogni nierówne. Można się do tego zabrać samodzielnie, można również polecić zorganizowanie pokazu od A do Z prawdziwym fachowcom. Każda z tych opcji jest na swój sposób atrakcyjny i jest w stanie się dopasować do każdego. Osoba, która zdecyduje się na zestaw paletowy może liczyć na otrzymanie zbioru połączonych ze sobą baterii, które odpalają się w sposób uprzednio ustalony z klientem. Później to już od niego zależy kiedy i w jaki sposób, a także gdzie odpali pokaz. Wszystko leży w gestii osoby, która zdecydowała się na zakupienie zestawu paletowego. Pozwala to na bardzo dużą samodzielność i wykreowanie własnej, autorskiej i niepowtarzalnej wizji artystycznej. Wielkość zestawu paletowego, a co za tym idzie - również samego pokazu - zostaje wcześniej dostosowany do potrzeb i możliwości danej osoby. Nieco inaczej sprawa wygląda jeżeli chodzi o pokaz sztucznych ogni na weselu.

Profesjonalny pokaz pirotechniczny to dużo więcej niż po prostu zakupienie zestawu fajerwerków czy baterii paletowej w profesjonalnym sklepie z fajerwerkami. Tutaj jednak jeszcze nadmienić trzeba, że zakup w profesjonalnym sklepie to absolutna podstawa. Nie należy dać się skusić okazji i kupować sztucznych ogni w miejscach, które nie są w tym typie asortymentu wyspecjalizowane - na przykład w hipermarketach. Nie warto bowiem ryzykować zakupu trefnego towaru. Jednak, jak już zostało powiedziane, prawdziwy, profesjonalny pokaz pirotechniczny to coś więcej niż prosty dobór odpowiednich fajerwerków. Tutaj podstawą jest zrealizowanie pewnej wizji artystycznej. Wszystko dopasowane pod klienta - jego oczekiwania i gusta estetyczne. W końcu wesele to bardzo osobista okazja, która powinna być uczczona tak, jak to najbardziej podoba się głównym gwiazdom wieczoru. Jeżeli tylko jest zgoda właściciela obiektu na zorganizowanie tego typu pokazu - można zacząć działać.

Na kilka dni przed pokazem scenarzysta siada do opracowania scenariusza pokazu oraz przedstawienia jego wizualizacji za pomocą specjalnego programu komputerowego. Wszystko na tle zsynchronizowanej i wybranej wcześniej przez danego klienta muzyki. Później tak przygotowany scenariusz jest przygotowywany przez pirotechników. Jeżeli chodzi o długość tego typu pokazów - nie są one krótsze niż trzy minuty. Trzy minuty to absolutne minimum, by nacieszyć oko pięknymi wrażeniami i w pełni oddać kunszt scenarzystów oraz pirotechników.

Jeżeli ktoś się decyduje na wynajęcie ekipy do zorganizowania profesjonalnego pokazu pirotechnicznego - naprawdę niczym się nie musi przejmować. Wszelkie przygotowania spadają na barki wynajętych specjalistów, którzy zawsze są gotowi zareagować, nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. To powoduje, że klient nie musi się niczym martwić i może w pełni cieszyć się zorganizowanym pokazem. Jeżeli ktoś marzy o zorganizowaniu pokazu sztucznych ogni na weselu swoim lub kogoś bardzo sobie bliskiego - powinien zgłosić się do nas, pod adres https://www.pirosklep.pl - na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by był usatysfakcjonowany.

 

 

Lista aktualności