Lista aktualności

Podziękowania dla Gości weselnych – co wybrać?

19-03-2019

Symboliczne upominki dla Gości weselnych są już tradycją weselnych przyjęć. Każda Para Młoda chciałaby, aby ten drobny podarunek był sympatyczną pamiątką i miłym wspomnieniem. Co więcej, utrzymane w stylistyce przyjęcia lub pozostałych dodatków na weselnym stole, będą też ozdobą Sali weselnej. Do wyboru są słodkie podziękowania dla Gości, oryginalne pudełeczka na ciasto, czekoladki z personalizowaną obwolutą, świeczki zapachowe oraz wiele innych ciekawych propozycji. Na co więc się zdecydować?

Miody czy czekoladki – słodkie podziękowania dla Gości

Słodkie upominki z pewnością ucieszą każdego uczestnika weselnego przyjęcia. Mleczna czekolada z personalizowaną obwolutą z dowolnym tekstem skusi każdego łasucha. Nasze czekoladki wykonywane są ręcznie. Na ozdobnym opakowaniu mogą znaleźć się imiona Pary Młodej, data ślubu lub cytat. Pięknie zaprezentują się także wzory kwiatowe w stylu boho lub rustykalnym. Całość dopasowana będzie do stylistyki i koloru przewodniego przyjęcia. Takie mleczne czekoladki weselne z Imionami Pary Młodej mogą mieć także złote lub srebrne napisy, nawiązujące do stylu glamour. Zdrową wersją ślubnych słodkości dla Gości są miody w malutkich słoiczkach z polskiej pasieki. Na miodkach może znaleźć się krótki tekst lub inicjały Pary Młodej. Zaprezentują się one ciekawie nie tylko w rustykalnej i ekologicznej aranżacji weselnego przyjęcia, ale także przy złotych lub srebrnych dekoracjach. Podziękowania dla Gości weselnych w postaci uroczych, personalizowanych miodków będą atrakcją każdej uroczystości.

 

Podziękowania dla Gości weselnych – zapachowe świeczki

Jeśli myślicie nad zaskakującym oraz oryginalnym podziękowaniem dla Gości weselnych koniecznie obejrzyjcie propozycje świeczek zapachowych. Na personalizowanych etykietach mogą znaleźć się Imiona Pary Młodej, data ślubu lub krótki wierszyk. Wzory można dopasować do pozostałych dekoracji np. motywów kwiatowych, botanicznych, złotych detali. Takie drobne upominki dla Gości weselnych z pewnością pozostaną w pamięci na długi czas i umilą niejeden wieczór.

 

Buteleczki z herbatą – oryginalne podziękowania dla Gości

Czarna, aromatyczna herbata zamknięta w eleganckich, szklanych buteleczkach będzie idealnym upominkiem dla Waszych bliskich. Buteleczki ozdobione są tasiemkami z bilecikiem, na którym znajduje się treść podziękowania, grafika lub Imiona Pary Młodej. Taki detal będzie uzupełnieniem całej dekoracji, zarówno tej w stylu rustykalnym jak i glamour. Na przywieszkach mogą pojawić się także złocenia lub srebrzenia, co nada herbatkom ekskluzywnego, nieco szlachetnego charakteru. Buteleczki z herbatą są oryginalną formą podziękowań dla Gości weselnych, budzą ciepłe skojarzenia. Warto więc obdarować nimi swoich najbliższych podczas dnia ślubu.

 

Weselne krówki i lizaki

Ręcznie robione słodkości będą miłym podziękowaniem dla Gości. Wyborne krówki w eleganckim opakowaniu z przywieszką będą ozdobą stołu i ucieszą każdego łasucha. Te słodycze weselne są dopasowane stylistycznie do motywu przewodniego oraz innych dodatków i dekoracji. Mogą więc pojawić się z dekoracją kwiatowych grafik, złoceń lub z bilecikiem z ekologicznego papieru. Kolorowo zaprezentują się także lizaki weselne. Takie podziękowania dla Gości są dostępne w różnych kolorach, żeby każda Para Młoda mogła dopasować je do wystroju Sali. Do każdego lizaka dołączony jest bilecik, na którym może znajdować się dowolny tekst, złocenie lub grafika.

Weselne podziękowania dla Gości to nie tylko sympatyczne upominki, ale także piękne dekoracje stołu weselnego. Będą ozdobą każdego przyjęcia, ponieważ można je dopasować do każdego rodzaju wystroju i pozostałych elementów dekoracyjnych. W planowaniu idealnej uroczystości ważny jest każdy detal, warto więc pomyśleć nad oryginalnymi podziękowaniami dla Gości.

Źródło zdjęć: Amelia-Wedding.pl

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności