Lista aktualności

Otwarte niedziele w salonach La Mariee.

27-10-2015

Można swobodnie stwierdzić, że najbardziej wzmożony okres ślubny, powoli dobiega końca. Wiemy jednak, że przygotowania przedślubne potrafią trwać nawet rok i więcej. Wiąże się to też z poszukiwaniem wymarzonej sukni ślubnej, które to należy rozpocząć równie wcześnie, jak innych elementów składających się na udany ślub i wesele (lokalu, muzyka, fotografa).

Mimo że do wiosny zostało nam jeszcze mnóstwo czasu, to już w tym momencie zaczyna się nowy maraton poszukiwań. Nasilenie tego okresu trwa zazwyczaj od wiosny do późnej jesieni. Salony La Mariee postanowiły więc już w tym momencie wyjść na przeciwko kobiecym potrzebom. Tym samym w okresie od listopada do lutego, sklepy z sukniami ślubnymi będą otwarte w każdą niedzielę, w godzinach od 10:00 do 15:00.Wychodzimy tu szczególnie do klientek, które w tygodniu większość czasu poświęcają pracy a jedynie weekend jest dla nich momentem, który mogą przeznaczyć na sprawy prywatne. W tym czasie łatwiej też będzie im namówić koleżanki, których opinia jest istotną, na wspólny wypad na zakupy wymarzonej sukni ślubnej.

 

 

 

Wiadomo, że nie powinnyśmy pozostawiać tego wyboru na ostatnią chwilę, gdyż wyszukanie najlepiej pasującego modelu sukni, przekłada się na najefektowniejszy wyląg przyszłej panny młodej. Tym samym, istotną sprawą jest dobór odpowiedniego fasonu do figury Pani. Jeśli już znajdziemy przepiękny model sukni, to niejednokrotnie musimy poddać go delikatnym przeróbkom krawieckim, co wiąże się z przedłużeniem czasu oczekiwania na gotowy produkt.
Taka suknia powinna idealnie komponować się z kobiecą sylwetką. Można powiedzieć, że nie powinnyśmy czuć, że mamy ją na sobie. Musi ona stanowić całość z naszym ciałem. Pamiętajmy, że wyłącznie indywidualnie dopasowany model da nam swobodę i będzie pewnie trzymał się w tańcu oraz z gracją zaprezentuje naszą figurę.

 

 

Odłożenie tych czynności na ostatnią chwilę może spowodować brak czasu na istotne detale, co pozbawi nas radości w chwili, w której powinnyśmy czerpać przyjemność z zabawy.
Teraz kiedy najważniejsze wydarzenie w naszym życiu, zbliża się wielkimi krokami, a my wszystko mamy jeszcze w rozsypce, zaczyna się stres. Niestety, zamiast radować się chwilą, która po czasie przygotowań i oczekiwania nadeszła, w panice jeszcze staramy się pozamykać niezakończone tematy. Pośpiech i nerwy nigdy, nikomu nie wyszły na dobre. Szybko załatwiamy zaległe sprawy a problemy jednak kumulują się, aby przyspieszyć dokonujemy niewłaściwych, nie przemyślanych wyborów.


Dlatego właśnie dajmy sobie odpowiedni czas na wszystko i zacznijmy wcześniej planować czynności związane z ceremonią ślubną. Pozwoli to na zrealizowanie trafnych i przemyślanych celów. Pamiętajmy, że weekend to okres, w którym większość z nas jest bardziej zrelaksowana i w dobrym humorze i nastroju. W takich okolicznościach łatwiej dokonywać trafniejsze decyzje. Znalezienie odpowiedniej Sukni ślubnej, to nieraz trudny dylemat w życiu kobiety. Świadomość, że spośród ogromnej liczby modeli, możemy ubrać tylko jeden, jest niepokojąca. Salony ślubne La Mariee już na dniach zapraszają do oglądania swojej kolekcji również w niedzielę a profesjonalna obsługa chętnie posłuży radą.


Dodatkowo otwarte w okresie od listopada do lutego, w każdą niedzielę w godzinach od 10:00 do 15:00. Warszawa: ul. Marszałkowska 64 (róg ul. Wilczej, I piętro) tel. (22) 622 24 10. Białystok: ul. Lipowa 31/33 tel.: (85) 732 02 86.
 

Lista aktualności