Lista aktualności

Oryginalne prezenty ślubne - 3 sprawdzone propozycje

13-07-2017

Prezent ślubny powinien być wyjątkowy. To miły podarunek, który może pomóc Młodej Parze budować szczęśliwe, wspólne życie. Oczywiście najczęściej prezentem staje się koperta, ale umówmy się nie jest to najbardziej romantyczny i oryginalny pomysł i czasami warto poszukać czegoś innego. Mamy dla Was 3 ciekawe propozycje.

 

Prezenty ślubne handmade
Świetnym pomysłem, który warto wziąć pod uwagę są prezenty wykonane własnoręcznie. Mogą być one samodzielnym prezentem lub uroczym dodatkiem. Butelka domowej nalewki, zapas konfitur na całą zimę, albo przygotowane własnoręczne ozdoby do domu, jak ramki na zdjęcia, szkatułki na drobiazgi czy wyszywane obrusy z pewnością znajdą uznanie w oczach młodej pary. Wykorzystajmy nasze talenty i podarujmy nowożeńcom coś od serca.


Personalizowane prezenty ślubne
Zestaw ręczników z imionami, personalizowane kubki do porannej są świetną propozycją na dodatkowy upominek do tradycyjnej koperty. To drobiazgi, które będą stanowić miłą pamiątkę. Można również przygotować spersonalizowany album na zdjęcia, płytę z ulubioną muzyką Młodej Pary lub przygotować etykiety na wino – im więcej osobistych akcentów w prezencie ślubnym, tym staje się on cenniejszy. Tutaj zdolności manualne schodzą na dalszy plan, ale potrzebny jest czas i pomysłowość.


Wyjątkowe przeżycia dla Dwojga
Jeżeli nie mamy zdolności lub czasu na samodzielne przygotowywanie upominków, warto poszukać innej alternatywy dla prezentów od serca. Dobrym pomysłem są vouchery na przeżycia, bo cóż jest cenniejszego dla Nowożeńców niż wspólne chwile? Prezenty Ślubne w formie przeżyć znajdziemy na takich portalach jak Prezentokracja. Możemy wybrać coś wyjątkowego licznych propozycji m.in. romantyczne weekendy dla Pary, kolacje dla Dwojga, wspólne loty widokowe samolotem lub balonem. Wśród propozycji znajdziemy coś romantycznego lub ekstremalnego – tak by prezent dopasować do zainteresowań młodej pary. Może jest coś o czym od dawna marzą, a nigdy nie mieli szansy tego zrobić? Jeżeli nie będziemy pewni, co ucieszy Młodą Parę możemy podarować Kolekcję Przeżyć, z której wybiorą sobie coś sami. Udany prezent gwarantowany – szczególnie dla tych par, które wolą być niż mieć.


Prezent ślubny – na co zwrócić uwagę
Ślub to jeden z tych dni w życiu, kiedy otrzymujemy najwięcej prezentów, łatwo więc zapomnieć od kogo otrzymaliśmy jaki upominek. Dlatego ważne jest, aby Parze Młodej podarować coś wyjątkowego. Prezent, który wywoła emocje przy rozpakowywaniu i pozostawi wspomnienia do końca życia. Taki przemyślany, personalizowany i pełen emocji prezent będzie miał o wiele większą wartość niż jego rzeczywista cena, a Młoda Para będzie wspominać go do końca życia.

 

Artykuł sponsorowany: https://prezentokracja.pl/

Lista aktualności