Lista aktualności

Obrączki ślubne dopasowane do charakteru nowożeńców

12-08-2016

Ślub zbliża się wielkimi krokami? Jeśli do tego niezwykłego wydarzenia zostało kilka miesięcy, pora na wybór obrączek. Obecnie możliwości w tym zakresie jest wiele, dzięki czemu symbol małżeństwa z łatwością można dopasować pod kątem charakteru czy upodobań nowożeńców.

Ponadczasowa klasyka

Miłośnicy klasycznego stylu, nie muszą uciekać od tradycyjnych obrączek. W sklepach jubilerskich ich wybór jest naprawdę ogromny. Dostępne w kolorze żółtego lub białego złota, doskonale będą prezentować się na palcach.

Obrączki klasyczne są doceniane z uwagi na ich uniwersalność. "Nie starzeją się", ponieważ nie wyjdą z mody. Mają ponadczasowych charakter, dlatego stanowią wybór większości przyszłych małżonków.

Krok w stronę nowoczesności

Jeśli nie klasyka to może odrobina nowoczesności? W sklepach jubilerskich znajdziesz szeroki wybór klasycznych obrączek z nutą "szaleństwa". Połączenie białego złota z żółtym? Ozdobione brylantami? To bezpieczne rozwiązanie dla osób, które stawiają na tradycję, jednak chciałyby nawiązać w delikatnym stopniu do nowoczesności.

Oryginalne i niepowtarzalne

Jeśli jesteście parą, która odchodzi od klasycznych rozwiązań i stawia na pełen design, i takie obrączki pojawiają się na rynku. Chociaż nie są dostępne w sieciowych sklepach jubilerskich, można zamówić je u prawdziwych mistrzów jubilerstwa. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że obrączki faktycznie będą oryginalne i niepowtarzalne - takie, które nie mają nic wspólnego z klasycznymi trendami. W ten sposób wyróżnicie się w tłumie i podkreślicie swoją szaloną osobowość.

Pomysłów na stworzenie indywidualnych i designerskich obrączek jest wiele. Wystarczy przejrzeć portfolio pracowni Andrzeja Bielaka dostępne na InneObraczki.pl, by przekonać się, że kreatywność w tworzeniu biżuterii ślubnej nie zna granic. O ile obrączki z odciskiem palca już nie dziwią, tak obrączki z zapisem głosu wybranka / wybranki czy obrączki z zapisem rytmu bicia serca są oryginalne i niepowtarzalne. Także dosłownie, ponieważ każdy ma inny głos i nieco inny rytm bicia serca.

A może grawer?

Grawer to jeden ze sposobów pozwalających na personalizację obrączek. W zależności od wykonanego opisu, może również sprawić, że biżuteria ślubna będzie oddawała charakter nowożeńców.

W zasadzie na każdej obrączce można coś wygrawerować. Nie zawsze musi to być data ślubu czy imię małżonka. Może to być sentencja, która połączyła  nowożeńców albo wyrażenie, którego wydźwięk lub znaczenie znają wyłącznie partnerzy.

Lista aktualności