Lista aktualności

Nowy rok, nowe perspektywy i nowe możliwości.

15-01-2015

Pary Młode z początkiem roku, po świątecznych zaręczynach, rozpoczynają poszukiwanie sali, fotografa i całej oprawy ślubnej na swoje wesele i rezerwują termin w Urzędzie Stanu Cywilnego. Właśnie ten okres w portalu www.lokale-wesele.pl obfituje w liczne zapytania od przyszłych nowożeńców o wolne terminy czy ofertę cenową.

Pary Młode z początkiem roku, po świątecznych zaręczynach, rozpoczynają poszukiwanie sali, fotografa i całej oprawy ślubnej na swoje wesele i rezerwują termin w Urzędzie Stanu Cywilnego. Właśnie ten okres w portalu www.lokale-wesele.pl obfituje w liczne zapytania od przyszłych nowożeńców o wolne terminy czy ofertę cenową. Serwis umożliwia wybór spośród wielu podmiotów o których nieraz nawet nie wiedzą poszukujący, że istnieją w ich okolicy. W ten sposób w jednym miejscu, bez ruszania się z domu, mogą Państwo dokonać wstępnej weryfikacji.


Popularność w pozyskaniu usługodawcy za pomocą Internetu przenosi się na różne branże i usługi. Możecie Państwo być zaskoczeni na przykład tym, że w Państwa mieście jest możliwość rezerwacji przez Internet terminu ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Prekursorem tego, było miasto Legnica, gdzie od ponad dwóch lat można wybrać termin ślubu on-line. W ślad za nim poszedł Urząd Miasta w Zielonej Górze a niebawem dołączył do tego grona także Urząd Stanu Cywilnego w Częstochowie. Z czasem zapewne takich miast będzie więcej.

Usługa ta, to spore ułatwienie dla narzeczonych i oszczędność czasu. Polega na wejściu na stronę internetową Urzędu Stanu Cywilnego, w którym taka usługa funkcjonuje.

Teraz wystarczy tylko wyszukać zakładkę o nazwie "Termin ślubu", po kliknięciu w nią wyświetli się kalendarz z dostępnymi terminami. Wystarczy, że para planująca zawarcie małżeństwa kliknie teraz w „rezerwuj” i po wpisaniu informacji o przyszłych nowożeńcach procedura zostaje zakończona. Mają Państwo już zarezerwowany termin ślubu.

Na stronie internetowej pojawia się komunikat, że dany termin jest już zajęty ale nie obawiajmy się o naszą prywatność, ponieważ system jest tak skonstruowany, że nasze dane osobowe widzi tylko kierownik USC. System jest wiec bezpieczny i dane personalne rezerwujących termin nie są dostępne dla osób trzecich.

Źródło: http://www.zielona-gora.pl/PL/rezerwacja/termin_slubu/

Lista aktualności