Lista aktualności

Nietuzinkowy prezent ślubny – co wybrać?

13-01-2016

Gdy otrzymujemy od bliskich nam osób zaproszenie na ślub, radość na myśl o wspaniałej uroczystości często mącą nam wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego prezentu dla młodej pary.

Garnki, żelazka i koperty odchodzą do lamusa

Jeszcze kilkadziesiąt, kilkanaście lat wstecz na prezenty ślubne wybierano głównie praktyczne sprzęty gospodarstwa domowego. Młode małżeństwa nie posiadały nic, dlatego zaopatrzenie ich w przydatne domowe urządzenia wydawało się być dobrym pomysłem. Dziś jednak większość nowożeńców posiada wszystko, co w domu potrzebne.

Wielu gości weselnych poszło więc na łatwiznę i po prostu wręczają młodej parze pewną kwotę pieniędzy. Jest to oczywiście rozwiązanie bardzo wygodne i pozwalające nowożeńcom spożytkować środki zgodnie z własnymi potrzebami. Niestety, takie pieniądze rzadko wydaje się na coś niestandardowego, na spełnienie swoich marzeń lub przeżycie czegoś ciekawego. A szkoda. Prezent ślubny powinien przecież być czymś co sprawia radość.

Dlatego też warto zapomnieć o garnkach, naczyniach, pościelach i kopertach. Wybierając prezent dla młodych małżonków puśćmy wodze fantazji!

 

Jedyny taki prezent na ślub

Prezenty na ślub nie muszą być nudne. Wprost przeciwnie. Nic nie stoi na przeszkodzie by były spełnieniem marzeń nowożeńców lub okazją do przeżycia czegoś ciekawego i niecodziennego. Pomysłów jest mnóstwo: wspólny kurs garncarstwa, lot paralotnią czy wspaniały wieczór w SPA sprawią młodym małżonkom wiele satysfakcji i pozwolą na oderwanie się od codziennego stresu. Po wielu miesiącach nerwowych przygotowań do ślubu ma to ogromne znaczenie. Kreatywne pomysły na prezenty ślubne znaleźć możemy w ofercie firmy Katalog Marzeń na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny. To prawdziwa kopalnia inspiracji. Spośród wielu pomysłów bez trudu wybrać możemy te, które pasować będą do nowożeńców.

Decyzja na zakup kolacji, pobytu lub lotu jest doskonałym pomysłem, który młodzi małżonkowie z pewnością docenią. Rzadko kiedy mamy bowiem szansę na zrobienie czegoś tylko dla siebie i przeżycia wspaniałych, magicznych chwil. Niecodzienne i fantazyjne prezenty z Katalogu Marzeń nam to umożliwiają. Warto zapoznać się z pomysłami na takie kreatywne podarunki. Równie dobrze sprawdzić się mogą również gdy chcemy sprawić prezent na rocznicę ślubu lub inny wspólny jubileusz.

Lista aktualności