Lista aktualności

Niebanalny ślub w ogrodzie.

25-06-2014

Pora roku sprzyja ceremoniom ślubnym organizowanym w niebanalnej oprawie, takiej jak piękny, bajkowy, spowity w promieniach słońca ogród przy lokalu. Miejscu, w którym zamierzacie Państwo uczcić ten wyjątkowy moment z życia Pary Młodej huczną zabawą do białego rana.

Czerwiec jest wymarzonym miesiącem na takie właśnie innowacyjne podejście do ceremonii. Ogrody przepełnione są pięknymi kwiatami, kwitnącymi krzewami i roztaczającym się, uwolnionym w blasku promieni słonecznych, bajecznym zapachem.

W tym klimacie, niczym z bajkowego ogrodu, o co postarają się proponujący taką usługę właściciele lokali, ceremonia zaślubin będzie wyjątkowym, wspaniałym i wspominanym przez młodych i ich gości jeszcze przez długie lata, wydarzeniem.

Idąc za tym trendem, coraz więcej lokali organizujących przyjęcia weselne proponuje w swej ofercie organizację ceremonii zaślubin w cudownym plenerze własnego ogrodu. Warto przyjrzeć się tym pomysłom i przeanalizować, czy skorzystanie z takiej propozycji nie będzie uwieńczeniem Państwa wyobrażenia o niepowtarzalnym weselu.

Zapraszamy do wizytówek w poszukiwaniu oferty najbliższej Państwa sercu.

źródło: http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/1048.html 

Lista aktualności