Lista aktualności

Najczęściej wybierane lokale...

07-10-2013

Jak mówi stare przysłowie ?kto pierwszy, ten lepszy?. Ta zasada sprawdza się także w serwisie lokale-wesele.pl, od początku jego działalności. Nie trudno dostrzec, że korzystne statystyki oraz zadowolenie Młodych Par, wyrażone w komentarzach, przekłada się na ilość organizowanych przyjęć weselnych. Jesteśmy dumni gdy nasze starania przynoszą efekty i satysfakcję wszystkich stron, począwszy od Par Młodych, poprzez Gości weselnych, kończąc na wybranym przez nich lokalu.

Największą popularnością cieszą się lokale promowane na głównej stronie portalu, oraz te na pierwszych pozycjach w województwach i miastach. Starając się aby wizytówka była tą pierwszą, promowaną, lokale zapewniają sobie większą oglądalność. Źródłem informacji na ten temat są niezależne statystyki Stat365, podpięte w każdej wizytówce. Dają one przejrzysty obraz skuteczności reklamy.

Popularność danej wizytówki bez wątpienia przekłada się na realizację większej liczby przyjęć weselnych. Można to stwierdzić nie tylko analizując statystyki, ale też przeglądając komentarze Par Młodych. Dla Nowożeńców duże zainteresowanie danym wpisem i korzystne opinie są gwarancją sprawdzonego, profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klienta. Zachęcamy więc, by przy wyborze sali weselnej kierować się również takimi kryteriami.

Lista aktualności