Lista aktualności

Młode Pary wystawiły prawie 1000 opinii!

03-09-2013

Jak mówi serbskie przysłowie ?Dobra opinia daleko sięga, ale zła sięga o wiele dalej?. Nie tylko w Serbii, ale i w Polsce wszyscy doskonale wiedzą, że komentarze innych znacząco przyczyniają się do naszych decyzji.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Młode Pary szukające lokalu na swoje przyjęcie weselne, sięgają do bogatej bazy www.lokale-wesele.pl. Satysfakcja wzrasta, gdy te same Pary wracają na stronę po weselu, aby podzielić się wrażeniami i opinią. Aktualnie dodane wypowiedzi można przeczytać na stronie głównej serwisu w zakładce najnowsze komentarze.

Coraz większa baza lokali w www.lokale-wesele.pl ułatwia Młodym Parom znalezienie odpowiedniej sali na wesele. Przyszli Nowożeńcy spędzają w portalu czas, który owocuje trafnym wyborem.

Cały zespół redakcji cieszy fakt, gdy po czasie młodzi małżonkowie wracają do wizytówki wybranego lokalu właśnie po to, by podzielić się wrażeniami i opinią na jego temat. Możliwość tą stworzyliśmy nie tylko dlatego, aby Młodzi mogli wyrazić swoje emocje, ale również po to, by pomóc przyszłym nowożeńcom w podjęciu obiektywnej decyzji.

Opinie Nowożeńców można przeczytać na głównej stronie serwisu, w zakładce „najnowsze komentarze”, a także w każdej wizytówce.

Zapraszamy więc do lektury…

Lista aktualności