Lista aktualności

Luty miesiącem planów nie tylko miłosnych!

18-02-2015

Niedawno minęła data, która kojarzy się wszystkim z uczuciem miłości. W tym budzącym się do życia okresie nadchodzącej wiosny, data 14 lutego w sercach ludzi powoduje, że snują plany o wspólnym życiu. Przeglądając wizytówki lokali w serwie www.lokale-wesele.pl zakochani zaczynają realizować te plany, poczynając od wyboru sali weselnej.

Bardzo często dzień św. Walentego nie kończy się tylko romantyczną kolacją, gdyż to idealna data na to, aby zaproponować tej "drugiej połówce" wspólne życie. Kwiaty, oświadczyny w kinie, na plaży, w helikopterze - coraz częściej zakochani prześcigają się w najbardziej nietuzinkowych zaręczynach. Gdy opadną emocje związane z tym pięknym i niepowtarzalnym wydarzeniem, najwyższa pora skupić się na szczegółach planowanego przyjęcia weselnego.

Aby znaleźć najlepsze oferty, do tego w najlepszych cenach, warto szukać w miejscach, gdzie mamy do wyboru wiele podmiotów.

Takie możliwości dają Państwu serwisy Grupy Portali Weselnych. Poniżej linki do serwisów, gdzie znajdą Państwo m.in. 3000 fotografów, 600 kamerzystów, 300 zespołów muzycznych, 200 samochodów, kilkaset sukni ślubnych i wiele wiele innych :) A co najważniejsze, wszystkie bazy firm, które prezentujemy są aktualne i rzetelne, zapraszamy!
fotograf-wesele.pl
filmy-wesele.pl
muzyka-wesele.pl
auta-wesele.pl
wesele.com.pl

 

Dla tych z Was, którzy chcieliby założyć bezpłatną stronę www związaną ze swoim ślubem (umożliwiającą dodanie zdjęć, opisów, historii związku, listy prezentów ślubnych i wiele wiele innych), z możliwością ustawienia dostępu tylko gościom weselnym lub wybranej grupie ludzi, stworzyliśmy stronę www.galeria-wesele.pl

Zapraszamy!

Lista aktualności