Lista aktualności

Listopadowe wesele…

17-11-2015

Z biegiem lat zanika, na szczęście, kierowanie się stereotypami przy wyborze miesiąca na organizację ślubu i wesela. Kiedyś nie do pomyślenia było, aby Para Młoda wybrała ten właśnie miesiąc a konkretnie jeden z listopadowych dni na czas swojego ślubu.

W zapomnienie odchodzi zabobon związany ze szczęściem przynoszonym przez literę ”r” w nazwie miesiąca, czy pechem związanym z kojarzeniem listopada, jako czas zarezerwowany zmarłym.


Wiemy, że w tym czasie firmy związane z organizacją przyjęć weselnych liczą się ze spadkiem popytu na ich usługi, dlatego prześcigają się w różnego rodzaju promocjach. Czy dotyczy to rezerwacji sali weselnej, czy pięknie przystrojonej limuzyny do ślubu, ale i fotografa, kamerzysty, a nawet sukni ślubnej, to napotykamy w tym okresie na korzystne propozycje cenowe.

Jednak nie zawsze jest to obniżenie ceny, czasem wiąże się to z powiększeniem pakietu usług związanych z ceną za przyjecie weselne od osoby. Może dotyczyć darmowych noclegów dla gości weselnych, czy wiejskiego stołu lub tortu weselnego. Możemy otrzymać Gratis pięknie przystrojoną limuzynę do ślubu lub voucher na rocznicowy pobyt wraz z odświętną kolacją.

Możliwości jest więc dużo. Pozostaje nam tylko zatopić się w lekturę prezentowanych w serwisie www.lokale-wesele.pl wizytówek, porównując to, co oferują interesujące nas lokale.

Serdecznie zapraszamy!

Lista aktualności