Lista aktualności

Letni sezon - Weselny!

20-07-2015

Trwa okres pełnego sezonu ślubnego. Większość lokali w tych miesiącach, w sobotnie popołudnia jest zarezerwowanych na tego typu okazje. Przy rezerwowaniu i planowaniu wesela w te upalne dni, warto pamiętać aby dostosować wystrój, menu a także strój do panującej wokół upalnej aury.

Nawet jeśli lokal wyposażony jest w najnowszej klasy klimatyzację, pamiętajmy aby planowane dania nie były za ciężkie i bazowały na lekkich produktach. Delikatne, owocowe torty, lody czy lekkie desery z typowo letnimi owocami z pewnością będą mile widziane podczas letnich upałów. Powodzeniem będą cieszyć się także orzeźwiające sałatki czy chłodniki. Wszystko to kolorowe i pyszne, będzie dodatkowo piękną ozdobą stołów.

Również proponowane dania ciepłe nie powinny być ciężkie, tylko lekko przyswajalne dla żołądka. Dbajmy o to, aby nasi goście nie mieli powodu do niemiłych wspomnień.

Fachowcy z lokali, których wpisy znajdziecie Państwo w portalu www.lokale-wesele.pl, świetnie znają tę zasadę i z pewnością, z przyjemnością posłużą Państwu pomocą i radą w tej kwestii.

Proponujemy zaufać specjalistom w lokalach, w których pragniecie Państwo zorganizować swoje przyjęcie weselne.

Lista aktualności