Lista aktualności

Kartki internetowe, czyli e-kartki, jako fajny sposób na zrobienie komuś przyjemności

15-03-2019

Kiedyś wysyłanie kartek na urodziny, imieniny i rocznice do osób, które mieszkały daleko, było wręcz obowiązkowe. Teraz wystarczy wysłać im SMS-a, ale jednak jest to trochę mało wyjątkowa forma składania życzeń. Dlatego właśnie alternatywą mogą okazać się kartki internetowe zwane też e-kartkami. W prosty sposób można stworzyć lub wybrać z dostępnych wzorów oryginalną kartkę, a następnie trochę ją spersonalizować i wysłać do osoby, którą chcemy nią obdarować. I gotowe! Wspaniały sposób na złożenie komuś życzeń.

Czym są kartki internetowe?

To kartki niemalże jak tradycyjne, ale wysyła się je drogą SMS-a lub e-mailem. W ten sposób można w oryginalny sposób złożyć komuś życzenia. A kartek do wyboru jest całe mnóstwo - zarówno na urodziny, imieniny, rocznice ślubu, z okazji chrztu czy komunii, na Dzień Kobiet lub Dzień Ojca. Do wyboru, do koloru. Gotowe szablony czekają na uzupełnienie, a potem na wysłanie. Można uzupełnić je własnym tekstem lub wybrać jakiś wierszyk, który wkleja się w pole. Potem wystarczy podać numer telefonu albo adres mailowy, aby taką piękną, dedykowaną kartkę wysłać do naszego odbiorcy.

Dlaczego e-kartki mają przewagę nad tradycyjnymi kartkami?

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Wchodzicie do sklepu z zamiarem kupienia kartki na 30 rocznicę ślubu swoich rodziców. Jest na 29 rocznicę, na 35, nawet na 15, ale nie ma takiej akurat na 30. Wychodzicie więc do sklepu i chodzicie po kolejnych, aż w końcu, w piątym sklepie JEST! Nasza wymarzona, piękna kartka. Podchodzimy do kasy, a pani kasjerka podaje nam zawrotną cenę, ponieważ w środku nadrukowane są już życzenia i gratis jest koperta w kolorze odpowiadającym kartce. No trudno, nie mamy wyjścia. Płacimy. W domu ją podpisujemy i biegniemy na pocztę, aby ją wysłać. Stoimy trzydzieści minut w kolejce zanim ją wyślemy, a potem mama dzwoni i ze smutkiem pyta czemu nie pamiętaliśmy o ich rocznicy. I co się okazuje? Że list się zagubił! Takie sytuacje dzieją się naprawdę!

A można sobie tego oszczędzić. Ponieważ wysłanie kartki internetowej zajmuje dosłownie kilkanaście sekund, góra kilka minut jeśli uzupełniamy ją samodzielnie, własnymi życzeniami. Nie musimy biegać po sklepach w poszukiwaniu kartki, która odpowiadałaby określonej okazji ponieważ na stronie są kartki na każdą, absolutnie każdą okazję. Nie płacimy wielkich sum, a jej wysyłanie trwa kilka sekund. Bez kolejek, bez ryzyka zagubienia. Możemy wysłać ją nawet o północy, w niedzielę, w święto. Nie ma to znaczenia. Ona i tak dojdzie na czas. Ponadto z jej obsługą poradzi sobie każdy, nawet ktoś niekoniecznie biegły w obsłudze komputera.

Gdzie można zaprojektować swoją e-kartkę?

Kartkę internetową można zaprojektować między innymi na https://adconnect.pl/zyczenia-kartki i jest to jedna z prostszych, czytelniejszych i fajniejszych stron do ich tworzenia. Wystarczy wybrać kartkę na konkretną okazję, wypełnić ją, a następnie podać numer telefonu lub adres e-mail, lub oba, aby dostarczyć nasze piękne, oryginalne życzenia. Jeśli nie mamy pomysłu co moglibyśmy sami tam wpisać - skorzystajmy z gotowych wierszyków, również umieszczonych na stronie. I gotowe. Piękna kartka zostanie dostarczona do naszego ukochanego odbiorcy.

Lista aktualności