Lista aktualności

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym portalem w swojej branży w Polsce!

06-05-2013

Z ogromną przyjemnością przekazujemy Państwu wyniki ankiety, która dotyczyła promocji obiektów weselnych na terenie całego naszego kraju! Jako lider branży weselnej, oczywiście mamy czym się pochwalić! Prawie 80% ankietowanych stwierdziło, iż zna nasz serwis!

Opierając się na wynikach tegorocznej ankiety pod tytułem „Promocja obiektów weselnych w Polsce – raport” przeprowadzonej przez firmę GO ONLINE śmiało możemy powiedzieć: jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym serwisem! Aż 79% respondentów przyznało, iż zna serwis lokale-wesele.pl

Zapraszamy do zapoznania się z raportem tutaj

Szczegóły raportu

Badanie odbywało się w postaci ankiety internetowej przeprowadzonej na 154 osobach. Respondentami zostali właściciele obiektów weselnych oraz osoby pełniące w nich funkcje decyzyjne. Co ciekawe, aż 94 % zadeklarowało, iż promuje swoje lokale w Internecie.

Dodatkowo badania pokazały, że według opinii 40% przebadanych managerów w roku 2016, aż 60% ich klientów będzie pochodzić z Internetu. Oznacza to, że firmy chcące mieć znaczący udział w rynku, coraz częściej decydują się na skorzystanie z ofert serwisów internetowych takich jak nasz.

Wyniki ankiety mobilizują nas do dalszej pracy! W ciągu miesiąca nasz serwis powiększył swoją bazę do 3600 lokali weselnych! Dodatkowo odwiedziło nas 97 852 osób (ponad 10 tysięcy więcej w stosunku do zeszłego miesiąca!), co przełożyło się na 755 857 odsłon (ponad 100 tysięcy odsłon więcej!)

Lista aktualności