Lista aktualności

Gale, Targi, Pokazy – wszystko to w branży ślubnej.

20-01-2015

Imprezy tego typu kojarzą się przeważnie ze światem mody, sztuki, czy biznesu. Nic bardziej mylnego. W serwisie www.lokale-wesele.pl chcemy przybliżyć temat Targów i Gali Ślubnych zaplanowanych na rok 2015. Już sam początek roku pozwala nam wybrać się na kilka takich imprez. Przykładem mogą być międzynarodowe targi ślubne „Polska Gala Ślubna”, które zaraz w pierwszych dniach roku odbyły się w Warszawie.

Niebawem też będziemy mogli wziąć udział w XIV Bielskich Międzyplanetarnych Targach Ślubnych, z kolei w lutym, w hali katowickiego Spodku możemy zagościć na XIII Międzyplanetarnych Targach Ślubnych. W przeciągu całego roku, w różnych miastach odbędzie się mnóstwo spotkań, gdzie będą mogły promować się różne firmy z branży organizacji ślubnej.

Tak wiec, poza pokazami mody ślubnej zaprezentują się lokale, pałace, restauracje oraz firmy florystyczne, cukiernicze, cateringowe i różne inne, związane z oprawą tego jedynego wydarzenia w życiu nowożeńców.

Pojawiając się na takim spotkaniu, możemy nie tylko zapoznać się szerzej z tematem organizacji wesela ale także poznać propozycję wystawców i dokonać pierwszych zakupów. Świetnym przykładem są promocje dostępne na targach „Polska Gala Ślubna”, które się już odbyły. Wystawcy proponowali nawet do 80% rabatu na zakup sukni wizytowej dla mamy, teściowej, czy druhny. Suknie ślubne były do kupienia na targach już od 600 zł. a wizytowe już od 200 zł.

Źródło:http://www.targislubne.com

 

Wystawiało się tam ponad 200 firm ślubnych ale także mogliśmy zobaczyć widowiskowe pokazy mody ślubnej a przyszłe panny młode mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych lub wziąć udział w losowaniu jednej z wielu cennych nagród.


Źródło: http://www.targislubne.com

Niestety nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni do tego, że w takich miejscach i na takich imprezach możemy zdobyć potrzebną nam wiedzę przed przygotowaniem własnego ślubu. Cieszy jednak fakt, że z upływem lat coraz bardziej przekonujemy się do takich form reklamy usług.

Poszukajcie Państwo, bo może i w Waszym mieście odbywa się taka impreza. Jeśli jesteście przed organizacją własnego wesela, zachęcamy do wybrania się i sprawdzenia, bo może właśnie będzie to świetny punkt wyjściowy do Państwa przygotowań.

Lista aktualności