Lista aktualności

Dwukrotny wzrost popularności serwisu na przełomie roku.

08-01-2014

Czas świąteczny, który spędzamy razem z rodziną przy suto zastawionych stołach, w klimacie brzmiących w tle kolęd, okazał się czasem, kiedy to przeglądali Państwo strony serwisu www.lokale-wesele.pl w poszukiwaniu wymarzonej sali na wesele. W tych dniach odnotowaliśmy prawie dwukrotny wzrost oglądalności.

Corocznie, przełom grudnia i stycznia, jest dla ludzi momentem wyciszenia ale jednocześnie zbliżenia się z rodziną.
Spotkania rodzinne dzięki wspomnieniom, często pozwalają przenieść się w odległe czasy oraz przypomnieć nam stare i ciekawe historie. Działa to również w drugą stronę - w gronie najbliższych często rodzą się plany dotyczące przyszłości, dzieję się tak w szczególności u młodszych ludzi.

Zakochanym mocno udziela się ten stan i często spędzają te chwile na planowaniu wspólnego życia.

Bardzo cieszy nas fakt, że coraz częściej w celu znalezienia tego jedynego, wymarzonego lokalu na ślub wybierają Państwo właśnie serwis lokale-wesele.pl. Policzyliśmy, że w ciągu całego roku 2013 było z nami 825 548 planujących wesele Par, w tym okresie dowody zadowolenia w postaci komentarza w wizytówce lokalu, pozostawiło ponad 600 zakochanych par.

Ten fakt mobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy, głęboko wierzymy, że w przyszłym roku kolejny raz zanotujemy tak wyraźny wzrost oglądalności.

Lista aktualności