Lista aktualności

Dwieście pięćdziesiąt nowych lokali w bazie!

14-06-2013

W przeciągu dwóch miesięcy największa baza lokali weselnych powiększyła się o kolejne dwieście pięćdziesiąt lokali! Dzięki temu w naszej ofercie odnaleźć można już 3750 lokali! Oczywiście nie jest to koniec naszych starań, z dnia na dzień ciągle poszukujemy nowych lokali gotowych na organizację Państwa wesela.

Z miesiąca na miesiąc poszerzamy swoją ofertę. W dwa miesiące powiększyliśmy swoją bazę o dwieście pięćdziesiąt lokali. Dzięki temu i tak już największa baza lokali weselnych w Polsce nieustannie powiększa swoją przewagę nad konkurencją. Jak widać pomimo tego, że jesteśmy największym i najbardziej rozpoznawalnym serwisem w swojej branży ciągle się rozwijamy. Nasz serwis chce w ciągu najbliższych trzech miesięcy przekroczyć magiczną barierę czterech tysięcy!

Nasze wysiłki przekładają się  na oglądalność serwisu. Prawie sto tysięcy odwiedzin, niemalże siedemset tysięcy odsłon. Pary Młode spędzają na naszej witrynie średnio niemalże cztery minuty – tyle wystarczy by na naszej stronie internetowej odnaleźć interesujący lokal, w określonej miejscowości.

Co ciekawe trzy procent odwiedzających nas Par Młodych mieszka w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że ciągle żywa jest tradycja ślubu w miejscu pochodzenia Panny Młodej.

Mamy nadzieję, że nasze starania pomogą Państwu w odnalezienie swojego wymarzonego lokalu, niezależnie od województwa i miasta!

Lista aktualności