Lista aktualności

Druga edycja Targów Ślubnych w Złotej Róży rusza już 18 marca.

19-03-2018

Targi Ślubne w Hotelu Złota Róża to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania idealnego ślubu i wesela. Już 18 marca będą mieli Państwo okazję się zainspirować, poznać najnowsze trendy, skorzystać z konsultacji i ofert specjalnych przygotowanych przez wystawców.

To już druga edycja Targów Ślubnych, które w ubiegłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno Par Młodych jak i samych wystawców. Po sukcesie pierwszej edycji postanowiliśmy rozwijać nasz pomysł i w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa jeszcze więcej atrakcji.
 

                                                               Najnowsze trendy branży ślubnej, oferty specjalne i zniżki przygotowane przez wystawców z Kielc, Jędrzejowa, Katowic, Częstochowy i Krakowa. To wszystko i wiele więcej czeka na Państwa już 18 marca w Hotelu Złota Róża w Sędziszowie.


Wszystkie puzzle potrzebne do ułożenia wymarzonego wesela znajdą Państwo w jednym miejscu. Udział w Targach Ślubnych to wygoda i niepowtarzalna okazja, aby zaoszczędzić czas na poszukiwania obrączek, idealnie skrojonego garnituru, najpiękniejszej sukni ślubnej, czy zaproszeń i dekoracji sali.

Wśród naszych wystawców znajdą Państwo również najbardziej wziętych fotografów z okolicy, wodzirejów, zespoły muzyczne, oraz cukierników, którzy tworzą zjawiskowe tory ślubne.
 


Czekamy na Państwa w niedzielę 18 marca w godzinach 10:00 - 17:00 w Hotelu Złota Róża w Sędziszowie.

Wstęp na Targi Ślubne BEZPŁATNY.

 

Artykuł sponsorowany: Hotel Złota Róża - Sędziszów

Lista aktualności