Lista aktualności

Drink bar na wesele. Atrakcja dla gości warta swojej ceny

23-04-2019

Na weselu nie może zabraknąć wyjątkowej zabawy. Jak zadbać o to, by goście właśnie naszą imprezę weselną wspominali przez długi czas? Przygotować odpowiednie atrakcje! Podpowiadamy, o co warto zadbać, by impreza weselna zrobiła naprawdę piorunujące wrażenie! Jakie rozrywki aktualnie cieszą się największym powodzeniem

Przepyszne jedzenie i dobra muzyka to nie wszystko. Dziś młoda para powinna także zadbać o wyjątkowe emocje na weselu. Coraz większą popularnością cieszą się specjalne atrakcje na uroczystościach weselnych. Pokazy fajerwerków, widowiskowe akrobacje taneczne, czy pokaz barmański. Możliwości jest naprawdę wiele!

Drink bar na wesele

Z czym kojarzy Ci się udane wesele? Z piękną salą? Muzyką, która od razu porywa do tańca? A może z jedzeniem, które sprawia, że kubki smakowe są naprawdę wniebowzięte? Oczywiście, jednak dla wielu osób jednym z ważnych aspektów dobrej zabawy są także napoje z procentami. A to przecież nie tylko tradycyjna wódka, ale także wina i wymyślne drinki skomponowane przez barmanów z krwi i kości.
Alkohol na przyjęciu weselnym może pojawić się nie tylko, jako element wznoszenia toastów. Wiele par decyduje się na mobilny bar i pokaz barmański dla gości. Taka atrakcja ma dwa ogromne plusy.

Pierwszy z nich to wyjątkowe drinki dla każdego, skomponowane indywidualnie przez prawdziwych specjalistów w swoim fachu, a drugi to świetna rozrywka. Pokazy barmańskie są bowiem naprawdę efektowne.

Jak wyglądają pokazy barmańskie?

To po prostu widowisko, które zrobi niesamowite wrażenie. Pokazy barmańskie mogą mieć różne scenariusze, w zależności od motywu przewodniego wesela. Począwszy od klasycznego, poprzez gorące rytmy latino, a skończywszy na nawiązaniach do historii np. prohibicja.
Pokaz barmański często wzbogacony jest o efekty pirotechniczne, oryginalną choreografię, a także chwytliwe podkłady muzyczne.

Efekt WOW!

Od kilku sezonów pokazy barmańskie stają się coraz popularniejsze. Goście za nimi szaleją, bo to efektowne show, nie tylko przyciąga wzrok, ale także jego efektem są drinki, które zachwycają swoim smakiem.

Ewolucje z butelkami, shakerami, a także płomieniami, to coś, co na długo zostanie w głowie gości i będzie doskonałą weselną atrakcją, która spodoba się naprawdę każdemu, niezależnie od tego, czy gustuje w napojach wysokoprocentowych, czy lubi drinki bezalkoholowe.

Dlaczego warto zainwestować w atrakcję na wesele?

Do tej pory często jedyną atrakcją na weselu były oczepiny i rozrywki proponowane przez wodzireja. Dzisiaj młode pary chcą, by ich wesele było naprawdę wyjątkowe. Organizowanie atrakcji na wesele to dodatkowy sposób na uszczęśliwienie gości i zapewnienie im świetnej zabawy.

Przy wyborze takiej atrakcji warto mieć na uwadze wiek zaproszonych osób, jak i gusta. Oczywiście ciężko dogodzić każdemu, jednak warto spróbować dobrać taką atrakcję, która spodoba się większości gości. Pokazy barmańskie są jedną z takich bezpiecznych atrakcji dla każdego. Prócz nich naprawdę dobrze sprawdzają się wszelkie pokazy taneczne, czy fajerwerki. Te ostatnie będą szczególnie widowiskowe, gdy wesele będzie odbywało się w cieplejsze miesiące, tak by goście mogli na dłużej wyjść na zewnątrz i podziwiać to, co przygotowała dla nich młoda para.

Warto już na wczesnym etapie planowania wesela zastanowić się nad atrakcjami. Te powinny pasować do motywu przewodniego wesela, a także być dostosowane do gości, którzy pojawią się na uroczystości. Wtedy szanse powodzenia naprawdę wzrosną. A czy to nie najważniejsze, by wszyscy tego dnia świetnie się bawili?

Lista aktualności