Lista aktualności

Dlaczego warto zorganizować wesele w plenerze?

27-02-2019

Ne ulega wątpliwości, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Wszyscy narzeczeni chcieliby, by to wydarzenie było najbardziej wyjątkowe, jak tylko się da. Obecnie coraz szerszy zakres usług weselnych pozwala na uczynienie ślubu jeszcze bardziej niezapomnianym. Jednym z ciekawych sposobów na celebrowanie zawarcia związku małżeńskiego jest wesele w plenerze. Wiele par obawia się jednak organizacji takiego wesela, ponieważ wydaje im się to niezwykle trudne. Nie ma się czego bać – z odpowiednią organizacją wszystko jest możliwe, a my podpowiadamy, dlaczego warto pomyśleć o takiej formie wesela.

Wesele w plenerze to ciekawy pomysł na oryginalne celebrowanie tak ważnego wydarzenia w życiu narzeczonych. Tradycyjna sala weselna to obecnie tylko jedna z opcji, a plener staje się coraz częściej wybieranym sposobem świętowania. Wiele osób wciąż jednak obawia się organizacji takiego wesela. Nie ma czego – wrażenia z pewnością będą niezapomniane i warte każdej sekundy planowania.

Wesele w plenerze

W przypadku organizacji wesela w plenerze, często należy liczyć się z nieco wyższymi kosztami, ponieważ dodatkowo trzeba opłacić wynajęcie namiotu i podłogi. Sytuacja wygląda jednak inaczej, gdy do organizacji wesela zatrudnimy specjalistów lub gdy lokal, który wybierzemy, daje możliwość wyprawienia przyjęcia na zewnątrz i dysponuje własny namiotem. Dla osób, które nie czują się pewnie w organizowaniu większych imprez, najwygodniejszą opcją będzie wybranie lokalu, który zapewnia kontrolę nad całym procesem oraz oferuje usługi specjalistów weselnych.

Organizacja wesel w plenerze

Coraz więcej obiektów oferuje możliwość zorganizowania wesela w plenerze. Jest to z pewnością niezapomniane przeżycie dla pary młodej i weselnych gości, szczególnie jeśli miejsce przyjęcia zlokalizowane jest w urokliwej okolicy. W okolicy Warszawy wartym uwagi placówką jest Rancho pod Bocianem, malowniczo położone wśród lasów i stawów. Impreza w takim otoczeniu to doskonały pomysł, tym bardziej, że Rancho oferuje organizację wesel w klimacie prawdziwej biesiady. Jeśli nowożeńców interesuje inny konkretny motyw, specjaliści dołożą wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom.

Dlaczego warto zorganizować wesele w plenerze?

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, warto więc zadbać o jego oprawę i uczynić go prawdziwie niezapomnianym. Przyjęcie organizowane w otoczeniu przyrody, choć coraz częściej wybierane, wciąż jest pomysłem oryginalnym i daje potencjał na stworzenie czegoś, co zapewni wszystkim piękne wspomnienia.

Lista aktualności